Złote przeboje na darmowych mp3

Czasem nastaje taki dzień, kiedy wszystko nas przytłacza. Nie ma się ochoty na nic. Wszystko nie ma sensu. Wydaje nam się , że cały świat jest przeciwko nam. W  życiu każdego człowieka przydarzył się on choć raz.

Niezależnie od wieku, płci czy stanu portfela, każdy ma dni gorsze i lepsze. Moglibyśmy brać multum lekarstw, począwszy od lekkich ziołowych homeopatów aż po silne chemiczne środki antydepresyjne. Tylko czy to na pewno pomoże? Jedni topią smutki, żale w alkoholu inny szukają wrażeń  tylko w celu zabicia nudy , które niejednokrotnie później wspominają z bólem głowy i kacem moralnym. Jednak od zarania wieków wiadome jest, że muzyka i darmowe mp3 jest lekarstwem dla duszy. Ona tworzy nastrój, wzbudza w nas wzruszenie, pożądanie albo smutek. Może być też naszym ratunkiem przed szarością dnia codziennego.

Nic tak nie pobudza do działania jak usłyszane w radiu z rana złote przeboje. Weźmy na przykład taki utwór jak Wham! – Wake Me Up Before You Go-Go. Już sama melodia, skoczny rytm  oraz lekki ,wesoły, chwytliwy bardzo refren sprawia , że chce nam się wstać z łóżka. Dzień po takiej miłej pobudce staje mniej ponury. Powiedzmy, że Wham to tylko początkowa dawka naszej szczepionki szczęścia. W drodze do pracy jeszcze zanucić choć raz złoty przebój Bobby McFerrin – Don’t Worry Be Happy i od razu cały świat wydaje się piękniejszy. Muzyka to proste, niemal że darmowe i jedyne w pełni skuteczne lekarstwo na szary dzień.

Similar Posts:

 • Darmowe gry na laptopy
  Mam problem ze swoim w miarę nowym laptopem. To jest drogi laptop i miałem nadzieję, że nie będzie mi sprawiał żadnych kłopotów. Miewałem już naprawde różne laptopy i przyznam, że tak mocno je użytkuję, że nie wytrzymują w moich rękach nigdy za długo.
  Tym razem kupiłem sobie Sony Vaio i jedyne co mi się aktualnie
 • Dobra i darmowa muzyka mp3
  Parę lat temu mieszkałam z chłopakiem, który był wielkim fanem Depeche Mode. Sama bardziej byłam bardziej zainteresowana brzmieniami elektronicznymi, tego typu muzyka mp3 w ogóle mnie nie interesowała.
  Jednak pewnego razu bardziej z nudów niż z ciekawości pożyczyłam płytę tej formacji. Znałam już wcześniej ich kilka utworów mp3, dzięki mojemu ojcu, które swego czasu był
 • Blogi
  Jasne jest, że blogi szturmują internet wielkimi krokami. Błyskotliwe notatki i pamiętniki internetowe to coś co od dłuższego czasu dzieje się w internecie.
  W sumie to ciekawe zjawisko bo buduje społeczności i więzi miedzy ludzkie. Dzięki temu powstają nowe znajomości i przyjaźnie. Blogi prowadzone w internecie na Blogan.pl pozwalają wygadać się na każdy, najbardziej nawet
 • Kluby grają darmowe mp3
  Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.
  Ja jesli
 • Darmowe piosenki mp3 dla dziewczyn
  Zapisałam się na dodatkowe zajęcia. Chodzę na kurs języka angielskiego. Lubię także darmowe piosenki mp3 dla dziewczyn. W cenie semestru oprócz zajęć w grupie są również zajęcia odbywające się w innych grupach, takich bardziej nieformalnych. Na takie zajęcia może przyjść każdy. Prowadzą je różni nauczyciele, w tym osoby nie mówiące w ogóle po polsku, co

Dodaj komentarz