Zakłady bukmacherskie

Z nudów ludzie wpadają na różne pomysły. Z głupoty także. A jak połączyć jedno i drugie to co wyjdzie? Dokładnie to, co wydarzyło się w tą przerwę między semestralną.

Aby uatrakcyjnić sobie dwutygodniową, zimową przerwę postanowiłyśmy z koleżanki zrobić coś szalonego. Padło na ogłoszenia towarzyskie. Zawarłyśmy  zakłady bukmacherskie do obstawiania w internecie o to, która umówi się na więcej randek w tym czasie. Jeden warunek musiał być spełniony. Otóż kandydat musiał być wybrane z ogłoszeń towarzyskich. Zabawa wydawała nam się rewelacyjna. Wspólnie wertowałyśmy anonse i wybierałyśmy kandydatów, z którymi próbowałyśmy się umawiać.

Aby zapewnić sobie odrobinę bezpieczeństwa postanowiłyśmy spotykać się z wybrańcami w klubie naszego kumpla, który został wtajemniczony w całą akcję. Zapewnił nas nawet, że jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie interweniował. I w ten sposób rozpoczęła się zabawa i prawdziwe zakłady bukmacherskie Każdego dnia biegałyśmy na randki, z których potem zdawałyśmy sobie relację. Wszystko było pięknie do momentu spławienia amanta. Ale zakład zakładem. Musiałyśmy trzymać się reguł. Wygrałam ja, za to Zuźka się zakochała ze wzajemnością. Niby zabawa głupia, ale jakie rezultaty.

Similar Posts:

 • Spróbuj szczęścia w keno
  Właśnie nastały wakacje, na które czekałam cały rok. Są to już przedostatnie wakacje przed ukończeniem studiów więc chciałam je spędzić na podróżowaniu po naszej wspaniałej Europie.
  Miałam w planach odwiedzić te kraje, w których mam znajomych, z którymi można wyruszyć na wyprawę nieturystycznym szlakiem. Zastanawiałam się tylko, jaką praca w krótkim czasie da mi na
 • Darmowa muzyka mp3
  Ostatnio postanowiłem zobaczyć jak działa marketing internetowy. Zrobiłem mały eksperyment na ludziach. Założyłem stronę internetową, na której zamieściłem interesujące przeciętnego internautę informację – miał to być niejako duży serwer z gigabajtami plików.
  W tym muzyka i darmowe pliki muzyczne mp3 ze strony Darmowemp3.hostil.pl. Warunkiem uzyskania dostępu było utworzenie konta, jego aktywacja (koszt 10 złotych), i przyciągnięcie
 • Dekoracje na tort
  Obecnie już wszystko można kupić przez internet i niewątpliwie dość sporo ludzi korzysta z tej możliwości, a właściwie coraz więcej.
  W sklepach internetowych, które z resztą powstają jak grzyby po deszczu, pojawiają się nawet produkty spożywcze, oczywiście nie są to bułki, czy śmietana, ale na przykład dekoracje na tort. Ostatnio właśnie trafiłem na taki sklep sprzedający
 • Muzyka i darmowe mp3
  Uruchomiłem dzisiaj komputer aby sprawdzić wyniki wczorajszych rozgrywek – nie było mnie wczoraj w domu i nie mogłem włączyć telewizora kiedy leciał mecz. Długo szukałem tych wyników – tak jak ligowe drużyny są dobrze opisywane, tak znalezienie naszej lokalnej okręgówki jest sporym wyzwaniem.
  Ale jednak udało mi się coś znaleźć – wszak sport jest moją
 • Prywatny fundusz emerytalny zabezpieczeniem naszej przyszłości
  Zadbanie o naszą przyszłość leży tylko i wyłącznie w naszych własnych rękach. Liczenie na kogokolwiek innego, na to, że państwo nam pomoże okazać może się naprawdę zgubne.
  Osoby przebywające w chwili obecnej na emeryturze mogą określić siebie jako prawdziwi szczęściarze. Współcześni młodzi ludzie raczej takowej emerytury się nie doczekają – płynącej z państwa – a