Telewizja

W tym roku w czasie wakacje zagościł w moim domu nie tylko telewizja, ale też poker. Nie to, żebym zamieniła mój rodzinny dom na centrum gier hazardowych, bo to nie było całkiem tak. Tak się składa, że mojego męża poznałam w kasynie.

Spotkaliśmy się przy ruletce i do tej pory ruletka pozostała naszym ulubionym sportem. Mówię sportem, bowiem naszą hazardową rozrywkę traktujemy mniej więcej tak samo, jak ludzie traktują na przykład trenowanie tenisa. Rzadko możemy grać, bowiem praca i dzieci, których mamy już dwoje, pochłaniają nas doszczętnie. Te wakacje na szczęście zostały zaplanowane bardzo szczegółowo. Zaczęło się od tego, że moja mama wyszła z propozycją, że na miesiąc zabierze je nad morze. Pomysł rewelacyjny.

Przez ten miesiąc właśnie mogliśmy oglądać telewizję oraz się dowoli oddawać naszej ulubionej rozrywce wraz z naszymi przyjaciółmi. Wcale nie jesteśmy wyrodnymi rodzicami, bo sami też na dwa tygodnie wyjechaliśmy z dziećmi, aby nasze rodzinne więzi, i tak już nierozerwalne, umacniały się jeszcze bardziej. Teraz kiedy wszystko wróciło do normy o hazardowych rozgrywkach możemy zapomnieć. Na otarcie łez pozostały gry online i fajna telewizja darmowa w internecie duno.tv a w niej ciekawe i nowe filmy dla całych rodzin.