Tapety na pulpit

Znów paparazzi przyłapali ich, jak na jednej z imprez szeptali sobie coś o ucha. Potem wyszli razem, jak za dawnych lat. Posypały się domysły. Może znów będą razem? Niektórzy zaczęli nawet robić sobie tapety na pulpit komputera z ich wspólnym zdjęciem.

Ale znajomi pary nie mają wątpliwości. Andrzej nie zamierza wrócić do Magdaleny. Choć ona stara się być w jego pobliżu i dba, by podtrzymywać serdeczne więzy, na nic więcej poza koleżeństwem nie może liczyć. Ciekawe czy jej darmowe tapety na pulpit laptopa  komputera z strony tapeciarz.net to też zdjęcia z byłym narzeczonym? Kiedyś on dla niej wprost oszalał, zostawił żonę i dom w lesie pod Warszawą. Ona zaś mówiła „Trafiłam na włąściwego mężczyznę. Chcę spędzić z nim resztę życia, on może być ojcem moich dzieci”.

Co się stało, że aktor nagle zaczął zauważać inne kobiety? A kiedy Magda w końcu odeszła, wierząc, że on się opamięta, nie doczekała się jego przeprosin. Andrzej cieszy się wolnością i najwyraźniej hołduje zasadzie, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.  Mądre kobiety powinny mieć zawsze świadomość tego, że znani i przystojni mężczyźni mają to do siebie iż podobają się innym kobietom i nie rzadko zdarza im się ulec pokusie żeby zasmakować czegoś innego niż jedna kobieta i wierny związek.