Randki

Moja przygoda z Internetem zaczęła się niedawno. Dzieci wyjechały na studia, mąż cały dzień w pacy, więc co tu robić samej w domu. Szczerze mówiąc zawsze przerażał mnie komputer i nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by zaprzyjaźnić się z tym potworem, gdyby nie samotność.

Nie od razu wiedziałam jak to wszystko działa ale skorzystałam z przyspieszonego kursu obsługi   komputera przeprowadzonego przez mojego syna.  Pozapisywałam sobie wszystko w notesiku i zaczęłam „serfowanie”w sieci. Interesowało mnie wszystko. Czytałam sobie wiadomości, plotki z życia gwiazd, zaczęłam grać w scrabble, odwiedzałąm też internetowe randki z super dziewczynami. Zapisałam się do Naszej Klasy i odświeżyłam znajomości sprzed trzydziestu lat. Nie miałam pojęcia ile fajnych rzeczy można tu znaleźć. Dla zabawy zaczęłam czytać ogłoszenia towarzyskie a nawet odpowiadać na niektóre anonse. Tak naprawdę nie myślałam poważnie o tym, by umawiać się na randki. Po prostu, byłam trochę ciekawa.

Z poznanymi panami spotykałam się wyłącznie w sieci a gdy proponowali spotkanie w realnym świecie, od razu się żegnałam i wyłączałam komputer. Wiem, że to nieładnie kogoś oszukiwać i robić mu nadzieję ale traktowałam Internet jako zabawę a że czułam się anonimowa nie myślałam o konsekwencjach. Skończyłam więc z tymi wirtualnymi randkami i skupiłam się na rozmowach z moimi koleżankami ze szkolnej ławy. Zorganizowałyśmy już nawet spotkanie klasowe. Już nie mogę się doczekać. Jakie to dziwne, że my pięćdziesięcioletnie babki, odnalazłyśmy się przez Internet. Jak widać nie tylko technika idzie do przodu, ludzie też.

Similar Posts:

 • Darmowe randki
  Zarejestrowałem się niedawno w biurze matrymonialnym. Denerwowałem się dość mocno przed tym spotkaniem – nie przypominało to co prawda randki, inaczej, w ogóle nią nie było – ot, taka zwykła formalność niezbędna dla zamieszczenia karteczki z moimi danymi w kartotece „ogłoszenia towarzyskie”.
  Udałem się do biura na umówioną godzinę. Przyjęła mnie bardzo miła kobieta, pracownica
 • Sport w sieci
  Sieć internetowa to chyba największe dobrodziejstwo jakie spotkało wszystkich fanów sportu. Można dzisiaj znaleźć praktycznie każdy sport w sieci i juz dziś wiadomo o każdym kroku każdego sportowca mniej lub bardziej znanego.
  Internet działa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu i każdy ma do niego dostęp za darmo. Ciągle rośnie
 • Ogłoszenia towarzyskie i anonse
  Lubiłem przeglądać ogłoszenia towarzyskie w naszym kochanym polskim internecie. Szukałem desperatów takich samych jak ja.
  Szukałem kogoś z kim mógłbym spoktać się na piwo/kawę, porozmawiać na interesujące tematy. Liczne przeglądane ogłoszenia towarzyskie ładnych polskich dziewczyn na Zaloty.pl nie zachęcały do napisania. Sam błyszczyk i tipsik. Akademia Paznokcia zasrana. Bałnsik, lansik i sopoćkowo. W końcu znalazłem
 • Darmowe próbki
  Namnożyło się ostatnio amatorów darmochy w internecie. Kiedyś ludzie szukali filmów dla dorosłych, potem randek i tym podobnych anonsów, a teraz stadami wpisuja w wyszukiwarkach słowa typu darmowe próbki.
  Istne wariactwo ogarnęło polskich internautów. Komputery sa coraz tańsze, internet kosztuje grosze więc prawie każdy ma już w domu taki zestaw do serfowania w sieci. Problem w
 • Darmowa muzyka
  Pogoda nie zachęcała dzisiaj do wychodzenia na ulicę. Od świtu lał deszcz. I do tego było zimno – ot, złota polska jesień. W taką pogodę trzeba zorganizować sobie coś do roboty w domu – w moim wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem był komputer.
  A w znaczeniu dokładniejszym – surfowanie po Internecie. Usiadłem, więc przed komputerem. Postanowiłem