Pudelek

Właśnie wprowadziłam się do nowego mieszkania, a ze mną mój ukochany pudelek. Dzięki pomocy rodziców kredyt, który na nie zaciągnęłam będę spłacać tylko przez 10 lat.

Gdyby nie ich pomoc pewnie trwałoby to ze 30.. I tak jedynymi sprzętami w domu, które posiadałam, oprócz sprzętu agd, był tylko komputer. Oczywiście miałam też kojec w którym spał pudelek. I nie sądzę, żeby to się szybko zmieniło. Aby nie umrzeć z nudów, wieczorami poszukiwałam jakiejś dobrej muzyki do słuchania przez internet. Muzyka, która była ogólnie dostępna, to było to, co codziennie leciało w radiu. I to w każdym. I tak po jakimś czasie nie miałam już nawet ochoty włączać jakiegokolwiek radia, bo miałam wrażenie, że wszystkie teksty znam już na pamięć. Zaczęłam poszukiwać stron z ciekawsza muzyką, aby chociaż znaleźć nowe mp3 na mój odtwarzacz.

Wcześniej muzykę w odtwarzaczu wymieniał mi mój młodszy brat, teraz musiałam to robić sama. Nie wiem gdzie on znajdował te utwory, bo ja miałam problem, żeby znaleźć jakieś darmowe strony. Wszędzie trzeba było płacić. Mój brat musiał znać strony, skąd ta muzyka była za darmo, bo nie wierzę, żeby płacił za każda piosenkę, której chciał posłuchać. Chwilo zrezygnowałam z poszukiwań. Wolę już raz w tygodniu ja i mój pudelek podjechać do rodziców i oddać mój odtwarzacz bratu do załadowania go nowa muzyką.

Teraz wchodzę sobie na portal Gadulek.pl i czytam plotki.

Similar Posts:

 • Kluby grają darmowe mp3
  Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.
  Ja jesli
 • Spróbuj szczęścia w keno
  Właśnie nastały wakacje, na które czekałam cały rok. Są to już przedostatnie wakacje przed ukończeniem studiów więc chciałam je spędzić na podróżowaniu po naszej wspaniałej Europie.
  Miałam w planach odwiedzić te kraje, w których mam znajomych, z którymi można wyruszyć na wyprawę nieturystycznym szlakiem. Zastanawiałam się tylko, jaką praca w krótkim czasie da mi na
 • Dobra i darmowa muzyka mp3
  Parę lat temu mieszkałam z chłopakiem, który był wielkim fanem Depeche Mode. Sama bardziej byłam bardziej zainteresowana brzmieniami elektronicznymi, tego typu muzyka mp3 w ogóle mnie nie interesowała.
  Jednak pewnego razu bardziej z nudów niż z ciekawości pożyczyłam płytę tej formacji. Znałam już wcześniej ich kilka utworów mp3, dzięki mojemu ojcu, które swego czasu był
 • Darmowe gry online w sieci
  Ja, w porównaniu do moich sióstr, nigdy specjalnie nie miałam zamiłowania do dzieci. Mogłam się nimi przez chwilę zająć, ale nic więcej. Dzieci to takie małe stworzenia, które najbardziej lubią darmowe gry online w sieci.
  Dziewczyny wiedziały, że na chwilę mogą mi podrzucić swoje maleństwa, ale najlepiej by było, gdyby one przez cały czas u
 • Darmowe strony dla miss Polski Internetu
  Każdy ma prawo do darmowego i uwolnionego internetu bez żadnych ograniczeń. Nie tylko Ci którzy używają go do pracy i zarabiania pieniędzy , ale także dzieci, dorośli , starsi oraz takie osobistości jak miss Polski. Dlatego jeśli ktoś robi darmowe strony, a na nich gry filmy i muzykę to warto ją pokazywać wszystkim nawet ,