Prywatny fundusz emerytalny zabezpieczeniem naszej przyszłości

Zadbanie o naszą przyszłość leży tylko i wyłącznie w naszych własnych rękach. Liczenie na kogokolwiek innego, na to, że państwo nam pomoże okazać może się naprawdę zgubne.

Osoby przebywające w chwili obecnej na emeryturze mogą określić siebie jako prawdziwi szczęściarze. Współcześni młodzi ludzie raczej takowej emerytury się nie doczekają – płynącej z państwa – a przynajmniej ja już dawno przestałem wierzyć w to, że przyjdzie mi takową otrzymać. Dlatego też postanowiłem wziąć swój los we własne ręce i zdecydować się na jeden z wielu fundusze emerytalnych i zacząłem rozglądać się żeby znaleźć dobry i stabilny fundusz emerytalny. Dzięki wykonaniu takiego kroku mam niemalże pewność, że choćby z jednego źródła przyjdzie mi otrzymać środki, dzięki którym to uda mi się przeżyć kolejne miesiące.

Jeśli w chwili obecnej się mylę, a kondycja naszej gospodarki za tych kilkadziesiąt lat nie będzie taka zła, to nawet lepiej i dla mnie. Przyjdzie mi bowiem otrzymać dwa przelewy – jeden od państwa polskiego, drugi zaś z prywatnego funduszu emerytalnego. Minusem jest konieczność odłożenia tych kilkuset złotych miesięcznie w chwili obecnej, jednakże i to da się przeżyć, jeśli właściwie przychodzi nam planować nasze wpływy i wydatki. Bez tego mogłoby jednak być ciężko.

Similar Posts:

 • Spróbuj szczęścia w keno
  Właśnie nastały wakacje, na które czekałam cały rok. Są to już przedostatnie wakacje przed ukończeniem studiów więc chciałam je spędzić na podróżowaniu po naszej wspaniałej Europie.
  Miałam w planach odwiedzić te kraje, w których mam znajomych, z którymi można wyruszyć na wyprawę nieturystycznym szlakiem. Zastanawiałam się tylko, jaką praca w krótkim czasie da mi na
 • Pożyczka dla firmy w Szczecinie
  Żyjemy w czasach, kiedy to możemy realizować wszystkie postawione sobie założenia czy plany – przynajmniej teoretycznie, ponieważ w praktyce jest to uzależnione przede wszystkim od tego czy dysponujemy odpowiednią ilością środków finansowych. Sposobem na ich pozyskanie są pożyczki chwilówki bez sprawdzania w bazach biku i krd – jedna z odmian pożyczek pozabankowych. Czym one są?
 • Niemowlę
  Takie niemowlę to jest kompletnie bezbronne i bezradne. Nie przeżyłoby nawet jednego dnia bez opieki swoich rodzicó. Trzeba o nie dbać dwadzieścia cztery godziny na dobę i uważać żeby nic mu się nie stało.
  Moja mała córeczka ma dopiero osiem miesięcy i strach pomyśleć co by się z nią stało gdyby tak zostawić ją samą
 • Pożyczka na ubrania
  Niektórzy ludzie, a szczególnie kobiety mają manię kupowania ubrań. Mimo, że szafa jest ich pełna, nie są w stanie sobie odmówić kolejnej rzeczy. Kobiety po prostu nie powinny chodzić na zakupy, ponieważ wtedy nie mogą się powstrzymać.
  Nie przekonuje ich to, że nie mają pieniędzy czy też posiadają już podobną sukienkę. Mimo wszystko muszą kupić daną
 • Złote przeboje na darmowych mp3
  Czasem nastaje taki dzień, kiedy wszystko nas przytłacza. Nie ma się ochoty na nic. Wszystko nie ma sensu. Wydaje nam się , że cały świat jest przeciwko nam. W  życiu każdego człowieka przydarzył się on choć raz.
  Niezależnie od wieku, płci czy stanu portfela, każdy ma dni gorsze i lepsze. Moglibyśmy brać multum lekarstw, począwszy