Projekty domów na darmowych serwisach

Pięć lat temu sam stałem przed wyborem jaki wybrać projekt domu. Kupiłem działkę budowlaną i postanowiłem budować dom. Oczywiście na sam początek wybrałem sobie różne darmowe serwisy i tam przeglądałem projekty domów.

Większość z tych darmowych serwisów miała naprawde marne projekty domów i bardzo szybko je opuszczałem. Nam marzył się mały i fajny domek, który nie będzie drogi w budowie i taki, który nam sprawi przyjemnośc , a nie na pokaz jak to inni mają w zwyczaju. Wiem, że większość ludzi , którzy rozpoczynają budowę to szukają takie projekty domów, które będą się podobały z zewnątrz, tak aby ich znajomi mogli je podziwiac i im zazdrościć.

Nie będę się tutaj rozpisywał o innych bo to każdego sprawa osobista i jak ktoś lubi żyć na pokaz no to już niech tak sobie zyje. Ja wolę kierowac się przy budowie domów bardziej praktycznymi kryteriami i dlatego przeglądam proste i tanie projekty domów jednorodzinnych na forum poldom.pl, a nie jakieś wielkie i skomplikowane konstrukcje, które będą podnosiły tylko niepotrzebnie koszty budowy lub przyszłego użytkowania. Gdy wybieramy projekty domów to pamiętajmy także, że po zbudowaniu będzie trzeba ten dom utrzymać i żeby było nas na to po prostu stać. Nie rzucajmy się od razu na wielki dom, którego nie będziemy w stanie utrzymać.

Zobacz inne tematy:

Pranie tapicerek Szczecin – Poldom.pl

Dodaj komentarz