Pożyczki pozabankowe – darmowe konsultacje

Panujący na każdym kroku w Polsce konsumpcyjny styl życia niebawem zacznie zbierać tragiczne żniwo. Wprawdzie dzięki takiej sytuacji kryzys gospodarczy jaki nawiedził cały świat u nas ‚przeszedł’ bez większego echa, ale niebawem da znać o sobie ze zdwojoną siłą.

Przyczyną tego będzie fakt, że praktycznie wszystkie większe zakupy realizowane były na kredyt. Polacy tak się przyzwyczaili do dobrobytu, że nawet recesja nie pohamowała ich apetytów. Do tego znaczna część wydatków była realizowana za różnego rodzaju pożyczki i kredyty pozabankowe bez formalności. Poglądy w tym zakresie naszego społeczeństwa są na poziomie dziecka kilkuletniego. Jakakolwiek zachcianka i już musi być zrealizowana bez czekania na fundusze – szybka pożyczka na dowód i już. W ten sposób wiele ludzi uzbierało całkiem spore zobowiązania kredytowe, których ratalna spłata niejednokrotnie zaczyna przewyższać miesięczne przychody.

Wprawdzie pewnym rozwiązaniem dla nich są kredyty konsolidacyjne, ale tak, czy tak nie będzie tego łatwo spłacić. A wystarczyło się zastanowić przed zakupem, ew. skorzystać z darmowych konsultacji w punktach pożyczkowych i uzmysłowić sobie, że pożyczki pozabankowe nie są tanie i ich spłata nie będzie prosta. Jeśli przy tym ktoś natknie się na zwolnienie z pracy, to spirala długów będzie bez drogi wyjścia. Właśnie w ten sposób już niebawem wiele ludzi dostrzeże co znaczy kryzys.

Polecamy ciekawy serwis o instytucjach pozabankowych – Capital.waw.pl

1 komentarz do wpisu “Pożyczki pozabankowe – darmowe konsultacje”

  1. Pingback: Programy partnerskie - konsultacje | Professional24.

Dodaj komentarz