Pożyczki hipoteczne pozabankowe?

Zamiast wynajmować – kupmy na własność. Niewątpliwie wieczne wynajmowanie mieszkania nie jest zbyt rozsądnym, pod kątem ekonomicznym, sposobem pomieszkiwania. Zdecydowanie lepszą opcją będzie przełamanie się i pójście do banku w celu zaciągnięcia kredytu.

Można także sprawdzić co oferują hipoteczne pożyczki pozabankowe bez zbędnych formalności na stronie kurier-bankowy.pl. Nic dziwnego, że tak wiele osób ma spore wątpliwości przed skorzystaniem z tego właśnie sposobu, gdyż kredyt hipoteczny ma to do siebie, że będzie nam towarzyszył przez naprawdę długi okres. Nikt z nas nie posiada przecież szklanej kuli, by dzięki jednemu spojrzeniu móc stwierdzić, co przyniesie przyszłość. Prawda jest jednak taka, że bez podjęcia niezbędnego ryzyka – nie zyskamy nic w tym życiu. Odłożenie kilkudziesięciu, czy też i kilkuset, tysięcy złotych na mieszkanie jest czystą abstrakcją.

Jasne, że takie przypadki się zdarzają, jednakże bądźmy realistami. Kupując mieszkanie na kredyt przychodzi nam wziąć na własne barki naprawdę spore zobowiązanie, jednakże w przypadku pomyślnego spłacenia tegoż kredytu nabywamy prawo do zamieszkiwanego przez nas mieszkania. Później będziemy mogli zrobić z nim, co nam się tylko podoba. Oczywiście nikt nie zabroni nam w nim dalej mieszkać, jednakże zawsze też możemy zdecydować się na sprzedaż tegoż lokum, by otrzymaną w ten sposób gotówkę zainwestować w coś innego.

Similar Posts:

 • Kredyty mieszkaniowe szansą na wyprowadzkę
  Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Jedni chcą podróżować po świecie, zwiedzać wspaniałe miejsca, inni założyć rodzinę i mieć swój dom czy mieszkanie. Jedni i drudzy potrzebują pomocy finansowej, by móc spełniać swoje marzenia.
  Może to być pożyczka okolicznościowa na wymarzoną wycieczkę, kredyt gotówkowy na podróż dookoła świata, albo kredyt hipoteczny, żeby kupić swój dom
 • Pożyczki chwilówki
  Uważajmy na to, by nie popaść w spiralę długów. Coraz częściej przychodzi nam być świadkami typowego życia na kredyt. Kiedy to poszczególnym osobom uda się spłacić jeden z nich, od razu zaciągają następny. Pobudek dla takiego stanu rzeczy może być naprawdę sporo, jednakże jedną z częściej spotykanych jest oczywiście chęć poprawienia swojego komfortu życia. Do
 • Najlepszy kredyt hipoteczny
  Jeśli poważnie myślisz nad kupnem mieszkania, teraz jest dobry czas. Ceny idą w dół i nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić. Bynajmniej nie zaczną rosną w ciągu następnych kilku tygodni.
  To akurat tyle czasu ile Ci potrzeba na to, żeby znaleźć interesującą Cię ofertę a ponadto przejrzeć kredyty hipoteczne w bankach.
 • Gdzie pożyczyć pieniądze na projekt gotowego domu modułowego
  Pięć lat temu sam stałem przed wyborem jaki wybrać projekt gotowego domu w technologii modułowej. Kupiłem działkę budowlaną w Szczecinie i postanowiłem budować dom. Oczywiście na sam początek wybrałem sobie różne darmowe serwisy i tam przeglądałem projekty domów modułowych. Większość z tych darmowych serwisów miała naprawdę marne projekty gotowych domów i bardzo szybko je opuszczałem.
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Nie każdy, kto zamierza dostać pożyczkę banku posiada dom czy mieszkanie. Dobrym zabezpieczeniem, zastawem jest jednakże także działka. Każda pożyczka pod zastaw nieruchomości łączy w sobie cechy dwóch kredytów – hipotecznego oraz gotówkowego.
  Tym samym osoba, której bank nie chce udzielić tradycyjnej pożyczki czy kredytu, a która jest właścicielem działki może z powodzeniem starać się