Powiększenie biustu

Każda kobieta wie, jak ważny jest wygląd. Nie dla ludzi ale dla własnego samopoczucia. O wiele lepiej się patrzy na siebie w lustrze, jeśli jesteśmy ładniejsi.Dlatego tak często kobietom marzy się powiększenie piersi i korekcja biustu. 

Bardzo czuły punkt w ciele kobiety to piękne piersi. Każda chciałaby mieć je piękne ale z różnych powodów takie nie są. Wówczas doskonałym pomysłem jest modelowanie piersi lub po prostu powiększenie biustu u dobrego chirurga plastycznego. Jeśli jednak mamy środki finansowe oraz jesteśmy zdecydowani na zabieg, możemy go zrobić, jednakże zróbmy to z głową. Powierzmy własne zdrowie naprawdę dobrym specjalistom, bowiem jest to nasz wygląd, z którym będziemy musieli żyć. Bardzo ważną operacją piersi jest plastyczna rekonstrukcja piersi, na która decydują się tzw amazonki.

Są to kobiety, które  z powodu nowotworu piersi, utraciły jedną lub obie piersi. Uratowały sobie zdrowie, jednakże bez piersi nie da się normalnie funkcjonować. Z tego też powodu decydują się na taką rekonstrukcję, żeby mieć przynajmniej wygląd normalnego kobiecego ciała. Do modelowania zalicza się również zmniejszenie piersi lub zwiększenie. Jest to też modelowanie, ponieważ lekarz doprowadza je do ładnego wyglądu.

Zobacz blog o operacjach plastycznych Operacje.blogan.pl

Dodaj komentarz