Portal

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam robić, oglądać i dodawać fotki do portali internetowych. Fajnie, że jest internet i można swoje ciekawe fotki pokazywać całemu światu za darmo.

Oczywiście ja wrzucam tylko te fotki, które są godne uwagi i byle jakich zdjęć nie dodaję. Znalazłem taki portal promujący ciekawe strony internetowe Duno.pl z naprawdę fajnymi i ciekawie robionymi fotkami gdzie każdy może dodać swoje fotki do czytelnego albumu po to aby inni je oceniali. Widzę, że dodało tam swoje fotki już bardzo wiele osób i inni je oceniają, niektórzy komentują i jest fajna zabawa. Mam trochę swoich nie publikowanych jeszcze nigdzie fotek i zaraz też je tam wrzucę. Zobaczymy co na ich temat sądzą inni. Ogólnie coraz bardziej odkrywam możliwości internetu i podglądam co ciekawego robią w nim inni.

Mogę już śmiało powiedzieć, że jestem dość doświadczonym internautom i coraz lepiej radzę sobie w sieci. Nie tak dobrze jak mój starszy brat bo ten to od lat nic innego nie robi tylko siedzi przed komputerem. Jednak pomału tajniki internetu i dla mnie stają się coraz mniej skomplikowane i odkrywam coraz to nowe portale. Lubie miło spędzać czas przed komputerem i rzeczywiście staje się pomału takim ekspertem, który coraz więcej może powiedzieć o tym co dzisiaj jest w sieci popularne , a czego lepiej unikać bo nic fajnego do naszego życia nie wnosi.