Opisy na gg za darmo

Niektórych kręcą filmy, innych rajcuje muzyka, jeszcze kolejni tylko by grali w gry online. Są też tacy dla których najważniejsze są w internecie opisy na gg za darmo. Tacy dziwni maniacy często zmieniają sobie opisy na gadu gadu i myślą, że kogoś to interesują co oni ustawiają.

Ja tam tego kompletnie nie rozumiem i nigdy takich głupot nie robię. Nie muszę się dowartościowywać i ustawiać kretyńskich opisów na gadu-gadu. Jak ktoś chce to niech sobie oczywiście wypisuje bzdury i żyje w przekonaniu , że jest fajny i inni się tym interesują. Czasem robię sobie opisy na gg, ale nigdy nie potrzebuję do tego wchodzić na jakiś prymitywny darmowy portal. Zdarza się, że i u mnie jakiś ciekawy opis na gg, ale to naprawdę bardzo rzadko. Któregoś dnia zrobię taką stronę Gadu-opisy.pl i niech ludzie mają i sobie opisy na popularny komunikator gg ściągają.

Opisy na komunikatory to kompletna strata czasu i nie widzę najmniejszego sensu żebym ja zastanawiał się nad tym co mam sobie ustawić i o czym innych ludzi informować. Ja należę do osób, które mówią to co chcą powiedzieć i nie potrzebuję ustawiać sobie jakiś opisów, którymi trzeba innych informować o swoich zainteresowaniach czy o tym co się akurat dzieje lub przeżywa. Niech sobie takie opisy ustawiają inni, a ja na pewno nie będę takich rzeczy robił bo w tym czasie wolę zrobić coś naprawdę twórczego i ciekawego.