Ogłoszenia towarzyskie

Miejsce mojej pracy uległo zmianie. Siedziba firmy przeniosła się do nowego budynku. Wiązało się to z dojazdami przez pół miasta. Do tej pory wystarczyło, że wstałam o siódmej rano.

W ciągu pół godziny potrafiłam się zebrać i na spokojnie wyjść sobie i w pracy byłam zawsze punktualnie na 8.Teraz muszę wyjść z domu o 7 i jechać z dwiema przesiadkami. Dla umilenia tych podróży zawsze biorę ze sobą gazety uliczne, aby przeczytać, co w mieście słychać. W poniedziałek moją uwagę zwróciło, że na stronie z ogłoszeniami były prawie tylko ogłoszenia towarzyskie i fajne dziewczyny na zdjęciach.   Zastanawiałam się czy to pomyłka, czy może reklama ukryta, ale odpowiedzi na to pytanie nikt nie znał. W środę w rubryce z ogłoszeniami były zareklamowane zakłady bukmacherskie.

Prawie cała strona. Tu już właściwie byłam pewna, że to nie jest przypadek. Z niecierpliwością czekałam na piątkowe wydanie. W czwartek snułam nawet rozważania z jakiego działu mogą być to ogłoszenia. Dziwna sprawa. Aż mnie korci, żeby zatelefonować do redakcji po jakieś wyjaśnienia. Na uczciwą reklamę to w ogóle nie wygląda. W piątek ogłoszenia były tradycyjne, za to na każdej ze stron widniała reklama keno. Ciekawe, czy ktoś oprócz mnie zastanawia się nad tymi ogłoszeniami.