Ogłoszenia towarzyskie

Miejsce mojej pracy uległo zmianie. Siedziba firmy przeniosła się do nowego budynku. Wiązało się to z dojazdami przez pół miasta. Do tej pory wystarczyło, że wstałam o siódmej rano.

W ciągu pół godziny potrafiłam się zebrać i na spokojnie wyjść sobie i w pracy byłam zawsze punktualnie na 8.Teraz muszę wyjść z domu o 7 i jechać z dwiema przesiadkami. Dla umilenia tych podróży zawsze biorę ze sobą gazety uliczne, aby przeczytać, co w mieście słychać. W poniedziałek moją uwagę zwróciło, że na stronie z ogłoszeniami były prawie tylko ogłoszenia towarzyskie i fajne dziewczyny na zdjęciach.   Zastanawiałam się czy to pomyłka, czy może reklama ukryta, ale odpowiedzi na to pytanie nikt nie znał. W środę w rubryce z ogłoszeniami były zareklamowane zakłady bukmacherskie.

Prawie cała strona. Tu już właściwie byłam pewna, że to nie jest przypadek. Z niecierpliwością czekałam na piątkowe wydanie. W czwartek snułam nawet rozważania z jakiego działu mogą być to ogłoszenia. Dziwna sprawa. Aż mnie korci, żeby zatelefonować do redakcji po jakieś wyjaśnienia. Na uczciwą reklamę to w ogóle nie wygląda. W piątek ogłoszenia były tradycyjne, za to na każdej ze stron widniała reklama keno. Ciekawe, czy ktoś oprócz mnie zastanawia się nad tymi ogłoszeniami.

Similar Posts:

 • Darmowe ogłoszenia
  Kiedyś jeden gość w moim mieście stwierdził, że będzie miał wielką i popularną gazetę z reklamami i ogłoszeniami. Pamiętam jak znajomi się z niego śmiali i pukali się w głowy, a ten się zaparł i postanowił dopiąć swego.
  Wymyślił, że ta gazeta to będą darmowe ogłoszenia dla polskich internautów na supertarg.pl. Nikt nie wiedział o co
 • Spróbuj szczęścia w keno
  Właśnie nastały wakacje, na które czekałam cały rok. Są to już przedostatnie wakacje przed ukończeniem studiów więc chciałam je spędzić na podróżowaniu po naszej wspaniałej Europie.
  Miałam w planach odwiedzić te kraje, w których mam znajomych, z którymi można wyruszyć na wyprawę nieturystycznym szlakiem. Zastanawiałam się tylko, jaką praca w krótkim czasie da mi na
 • Darmowe gry online w sieci
  Ja, w porównaniu do moich sióstr, nigdy specjalnie nie miałam zamiłowania do dzieci. Mogłam się nimi przez chwilę zająć, ale nic więcej. Dzieci to takie małe stworzenia, które najbardziej lubią darmowe gry online w sieci.
  Dziewczyny wiedziały, że na chwilę mogą mi podrzucić swoje maleństwa, ale najlepiej by było, gdyby one przez cały czas u
 • Darmowe ogłoszenia sprzedaży domen
  Internet bezustannie się rozwija. Coraz więcej ludzi ma dostęp do tego medium. Dzięki takiemu rozpowszechnieniu internet może być wykorzystywany do załatwiania bardzo wielu spraw. Obecnie np.  bez problemu można sprzedać za jego pośrednictwem praktycznie każdą rzecz.
  Dziś już nie trzeba wysyłać ogłoszeń pocztą do gazet. Dzisiaj ogłoszenia zamieszcza się w internecie. Wiele serwisów przyjmuje i publikuje
 • Zakłady bukmacherskie
  Z nudów ludzie wpadają na różne pomysły. Z głupoty także. A jak połączyć jedno i drugie to co wyjdzie? Dokładnie to, co wydarzyło się w tą przerwę między semestralną.
  Aby uatrakcyjnić sobie dwutygodniową, zimową przerwę postanowiłyśmy z koleżanki zrobić coś szalonego. Padło na ogłoszenia towarzyskie. Zawarłyśmy  zakłady bukmacherskie do obstawiania w internecie o to, która