Ogłoszenia towarzyskie i anonse

Lubiłem przeglądać ogłoszenia towarzyskie w naszym kochanym polskim internecie. Szukałem desperatów takich samych jak ja.

Szukałem kogoś z kim mógłbym spoktać się na piwo/kawę, porozmawiać na interesujące tematy. Liczne przeglądane ogłoszenia towarzyskie ładnych polskich dziewczyn na Zaloty.pl nie zachęcały do napisania. Sam błyszczyk i tipsik. Akademia Paznokcia zasrana. Bałnsik, lansik i sopoćkowo. W końcu znalazłem kogoś odpowiadającego moim zainteresowaniom. Bardzo odpowiadającego. Zaczęliśmy wymieniać wiadomości. Po kilku dniach wzajemnego mailowania zdecydowaliśmy się na spotkanie. Poszliśmy do mojego ulubionego pubu.

Siedzieliśmy długo, aż do zamknięcia. Spędziłem naprawdę cudowny wieczór. Następnego dnia spotkaliśmy się ponownie, nasza znajomość się „rozkręciła”. Niedługo potem pojechaliśmy razem w góry. Była to cudowna osoba. Inteligentna, oczytana, spełnienie moich marzeń. Były to przepiękne dwa tygodnie, chodziliśmy po Bieszczadach. Pewnego dnia przystanęliśmy na połoninie. Spojrzeliśmy sobie w oczy. Powiedziałem to co od dawna chciałem powiedzieć. Ona też. Na jesieni wzięliśmy ślub i mam nadzieję, że będziemy żyć przez wiele wiele lat i doczekamy się gromadki cudownych i bardzo mądrych dzieciaczków.