Ogłoszenia towarzyskie i anonse

Lubiłem przeglądać ogłoszenia towarzyskie w naszym kochanym polskim internecie. Szukałem desperatów takich samych jak ja.

Szukałem kogoś z kim mógłbym spoktać się na piwo/kawę, porozmawiać na interesujące tematy. Liczne przeglądane ogłoszenia towarzyskie ładnych polskich dziewczyn na Zaloty.pl nie zachęcały do napisania. Sam błyszczyk i tipsik. Akademia Paznokcia zasrana. Bałnsik, lansik i sopoćkowo. W końcu znalazłem kogoś odpowiadającego moim zainteresowaniom. Bardzo odpowiadającego. Zaczęliśmy wymieniać wiadomości. Po kilku dniach wzajemnego mailowania zdecydowaliśmy się na spotkanie. Poszliśmy do mojego ulubionego pubu.

Siedzieliśmy długo, aż do zamknięcia. Spędziłem naprawdę cudowny wieczór. Następnego dnia spotkaliśmy się ponownie, nasza znajomość się „rozkręciła”. Niedługo potem pojechaliśmy razem w góry. Była to cudowna osoba. Inteligentna, oczytana, spełnienie moich marzeń. Były to przepiękne dwa tygodnie, chodziliśmy po Bieszczadach. Pewnego dnia przystanęliśmy na połoninie. Spojrzeliśmy sobie w oczy. Powiedziałem to co od dawna chciałem powiedzieć. Ona też. Na jesieni wzięliśmy ślub i mam nadzieję, że będziemy żyć przez wiele wiele lat i doczekamy się gromadki cudownych i bardzo mądrych dzieciaczków.

Similar Posts:

 • Ogłoszenia towarzyskie
  Miejsce mojej pracy uległo zmianie. Siedziba firmy przeniosła się do nowego budynku. Wiązało się to z dojazdami przez pół miasta. Do tej pory wystarczyło, że wstałam o siódmej rano.
  W ciągu pół godziny potrafiłam się zebrać i na spokojnie wyjść sobie i w pracy byłam zawsze punktualnie na 8.Teraz muszę wyjść z domu o 7
 • Darmowe ogłoszenia sprzedaży domen
  Internet bezustannie się rozwija. Coraz więcej ludzi ma dostęp do tego medium. Dzięki takiemu rozpowszechnieniu internet może być wykorzystywany do załatwiania bardzo wielu spraw. Obecnie np.  bez problemu można sprzedać za jego pośrednictwem praktycznie każdą rzecz.
  Dziś już nie trzeba wysyłać ogłoszeń pocztą do gazet. Dzisiaj ogłoszenia zamieszcza się w internecie. Wiele serwisów przyjmuje i publikuje
 • Zakłady bukmacherskie
  Z nudów ludzie wpadają na różne pomysły. Z głupoty także. A jak połączyć jedno i drugie to co wyjdzie? Dokładnie to, co wydarzyło się w tą przerwę między semestralną.
  Aby uatrakcyjnić sobie dwutygodniową, zimową przerwę postanowiłyśmy z koleżanki zrobić coś szalonego. Padło na ogłoszenia towarzyskie. Zawarłyśmy  zakłady bukmacherskie do obstawiania w internecie o to, która
 • Darmowy informator imprezowy
  Bardzo lubię chodzić na wszelkiego rodzaju imprezy. Chętnie odwiedzam różne kluby, w których odbywają się różne ciekawe wydarzenia muzyczne o mniejszej i większej randze. Najczęściej wpadam tam z grupą przyjaciół i we wspólnym gronie miło spędzamy czas. Żeby dowiedzieć się, co się dzieje na mieście, przeglądamy lokalną prasę, szukamy informacji w Internecie, słuchamy lokalnych stacji
 • Darmowe randki
  Zarejestrowałem się niedawno w biurze matrymonialnym. Denerwowałem się dość mocno przed tym spotkaniem – nie przypominało to co prawda randki, inaczej, w ogóle nią nie było – ot, taka zwykła formalność niezbędna dla zamieszczenia karteczki z moimi danymi w kartotece „ogłoszenia towarzyskie”.
  Udałem się do biura na umówioną godzinę. Przyjęła mnie bardzo miła kobieta, pracownica