NiemowlÄ™

Takie niemowlę to jest kompletnie bezbronne i bezradne. Nie przeżyłoby nawet jednego dnia bez opieki swoich rodzicó. Trzeba o nie dbać dwadzieścia cztery godziny na dobę i uważać żeby nic mu się nie stało.

Moja mała córeczka ma dopiero osiem miesięcy i strach pomyśleć co by się z nią stało gdyby tak zostawić ją samą w domu nawet na jedną godzinę. Zdecydowaliśmy się niedawno z żoną, że lecimy odpocząć na wczasy na tereryfę i oczywiście zabieramy tam nasze ukochane niemowlę. Nasi znajomi stukają się w głowę i mówią, że jesteśmy nienormalni i dziecko zamęczymy. Ja jednak uważam, że to oni są nienormalni i gadają takie bzdury tylko z zazdrości, że ich na taką wycieczkę nie stać. My się cieszymy, że z nami jedzie nasze niemowlę i napewno nic mu się nie stanie. Niech się od małego zaprawia w bojach bo jeszcze na niejedną wycieczkę z nami pojdzie.

Warto dodać, że gdy moja żona była w ciąży to jeździliśmy i lataliśmy po świecie gdzie się tylko da. Przecież ciąża nie przeszkadza praktycznie w niczym i oczywiście trzeba być ostrożniejszym, ale takie coś jak podróże i wycieczki na pewno nie zaszkodzą kobiecie w ciązy. Wiele osób ma na ten temat inne zdanie jednak my z żoną też wiemy swoje i nie zamierzamy sobie niczego odmawiać dopóki jest nas stać i mamy pieniądze na tego typu rozrywkę.

Najwięcej o ciąży dowiesz się na stronie rodzinko.pl