Niemowlę

Takie niemowlę to jest kompletnie bezbronne i bezradne. Nie przeżyłoby nawet jednego dnia bez opieki swoich rodzicó. Trzeba o nie dbać dwadzieścia cztery godziny na dobę i uważać żeby nic mu się nie stało.

Moja mała córeczka ma dopiero osiem miesięcy i strach pomyśleć co by się z nią stało gdyby tak zostawić ją samą w domu nawet na jedną godzinę. Zdecydowaliśmy się niedawno z żoną, że lecimy odpocząć na wczasy na tereryfę i oczywiście zabieramy tam nasze ukochane niemowlę. Nasi znajomi stukają się w głowę i mówią, że jesteśmy nienormalni i dziecko zamęczymy. Ja jednak uważam, że to oni są nienormalni i gadają takie bzdury tylko z zazdrości, że ich na taką wycieczkę nie stać. My się cieszymy, że z nami jedzie nasze niemowlę i napewno nic mu się nie stanie. Niech się od małego zaprawia w bojach bo jeszcze na niejedną wycieczkę z nami pojdzie.

Warto dodać, że gdy moja żona była w ciąży to jeździliśmy i lataliśmy po świecie gdzie się tylko da. Przecież ciąża nie przeszkadza praktycznie w niczym i oczywiście trzeba być ostrożniejszym, ale takie coś jak podróże i wycieczki na pewno nie zaszkodzą kobiecie w ciązy. Wiele osób ma na ten temat inne zdanie jednak my z żoną też wiemy swoje i nie zamierzamy sobie niczego odmawiać dopóki jest nas stać i mamy pieniądze na tego typu rozrywkę.

Najwięcej o ciąży dowiesz się na stronie rodzinko.pl

Similar Posts:

 • Dotacje w internecie za darmo
  Marzy mi się taka strona internetowa na której całkowicie za darmo będzie można uzyskać dotacje na różne cele. Jak wiadomo to z dotacjami nigdy nie jest taka prosta sprawa i trzeba się bardzo ostro nabiegać lub wynająć specjalne biuro, które wie jak się takie dotacje załatwia.
  Serwis, który ja pragnę stworzyć miałby na celu, aby
 • Darmowe gry na wczasy
  Często jako dzieciak jeździłem z moimi rodzicami na wczasy. Praktycznie w każde wakacje zaliczaliśmy kilka turnusów na różnych ośrodkach wczasowych i zawsze ieliśmy niezwykle udany wypoczynek. Bardzo lubiłem te nasze rodzinne wyjazdy i zawsze też zabierałem ze sobą darmowe gry na wczasy z mamą i tatą oraz starszyb bratem. Często też jeździli z nami wójek
 • Pożyczka na wycieczkę
  Każdy z nas marzy o tym, by pojechać gdzieś na wycieczkę. Niektórzy mają taką okazję kilka razy w roku, jednak inni wyjeżdżają bardzo rzadko. Ciągłe siedzenie w pracy bardzo męczy, a powrót do domu często połączony jest z kolejnymi obowiązkami. Dlatego też wypoczęcie w ciągu roku jest ciężkie, często nie możemy sobie na to pozwolić,
 • Pożyczka na wyjazd w ciepłe kraje
  Wyjazdy w różne miejsca w naszym kraju są niezbyt trafnym wyborem. Mimo, że jest lato, możemy natrafić na złą pogodę. Nasz klimat jest tak dziwny, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka będzie pogoda. Miesiąc wcześniej mogą mówić, że będzie ciepło, a jak pojedziemy na miejsce okaże się, że będzie padało cały tydzień.
  Niestety nocleg trzeba
 • Forum z kredytami
  Nareszcie lato! Dużo słońca, czas weekendowych wyjazdów, wypadów nad jezioro, grillowanie ze znajomymi oraz czas, kiedy w różnych miejscach w Polsce odbywa się wiele festiwali. Niektórzy siedzą przed monitorem laptopa i czytają forum z kredytami, a inni jeżdżą po świecie i biorą udział w imprezach masowych.
  Te wielkie i komercyjne są niestety płatne a bilety