Muzyka i darmowe mp3

Uruchomiłem dzisiaj komputer aby sprawdzić wyniki wczorajszych rozgrywek – nie było mnie wczoraj w domu i nie mogłem włączyć telewizora kiedy leciał mecz. Długo szukałem tych wyników – tak jak ligowe drużyny są dobrze opisywane, tak znalezienie naszej lokalnej okręgówki jest sporym wyzwaniem.

Ale jednak udało mi się coś znaleźć – wszak sport jest moją pasją – udało nam się wygrać wczorajszy mecz. Bardzo mnie to ucieszyło – nic jeszcze w tym sezonie nie wygraliśmy. Jak już nacieszyłem się wygraną postanowiłem poszukać czegoś ciekawego. Przydałaby się dzisiaj wieczorem jakaś dobra muzyka albo ciekawy film. Z muzyki najchętniej jakieś fajne darmowe muzyczne mp3 z strony Kylieminogue.com.pl. Rozpocząłem, więc poszukiwania na stronach internetowych i w wyszukiwarkach – nie znalazłem niestety nic ciekawego. Same bzdury. Masa stron zachęcających do wejścia i nie oferujących niczego poza oglądaniem reklam – taka pułapka na idiotów, na której ktoś zarobi. W końcu trafiłem na jakieś forum internetowe.

Wczytałem się w posty utworzone przez innych użytkowników – mieli oni ten sam problem co i ja miałem. W jednej z odpowiedzi ktoś stanowczo odradził poszukiwanie plików przez wyszukiwarki internetowe – bo po co tracić czas? – i zareklamował nam programy typu P2P. Wygodne i szybkie w użyciu – wyszukujemy po prostu żądane pliki i za jakiś czas mamy je na dyski. Podobnym, choć różniącym się nieco technicznie rozwiązaniem są torrenty. Postanowiłem coś z tego wybrać.