Konkursy

W moim sąsiedztwie otworzyli nowe centrum handlowe. Nie było one takich rozmiarów, jak te na obrzeżach miasta, ale też prezentowało się całkiem pokaźnie.

Na otwarcie przewidziane były liczne promocje i konkursy w polskim internecie. Najbardziej podobało mi się to, że będzie w nim mój ulubiony sklep, w którym mogę kupić wszystko, co jest mi niezbędne w domu na co dzień. Już nie będę musiała robić zakupów w trzech różnych sklepach wracając z pracy do domu. Oprócz mojego ulubionego marketu będzie też kilka sklepów odzieżowych. Papierowa reklama, która była rozkładana pod drzwi zapowiadała, że będzie trzypoziomowy H&M. Ta wiadomość ucieszyła mnie niesamowicie, bo uwielbiam kupować ciuchy w tym właśnie sklepie bo robia fajne konkursy. Oczami wyobraźni już widziałam, jak będę tam wyszukiwać kolejnych niecodziennych ubrań.

Miał tam również być sklep C&A, co prawda nie aż taki duży, tylko przeciętnych rozmiarów. Z okazji otwarcia przy zakupie już powyżej 50zł każdy miał dostać darmowe gadżety. Pamiętam, że kiedy było otwarcie tego sklepu w pasażu nieopodal Rynku, to rozdawano, jako gadżety, paski, biżuterię, a nawet torebki. Wszystko zależało od wysokości wydanej kwoty. Muszę być na tym otwarciu, żeby zapoznać się z nowym miejscem, w którym, już czuję, że będę spędzać dużo czasu. Nie wiem tylko, czy to otwarcie poważnie nie nadszarpnie mojego budżetu. Obawiam się, że mogę zostać uwiedziona przez promocję, które będą czekać na kupujących tego dnia.