Konkursy

W moim sąsiedztwie otworzyli nowe centrum handlowe. Nie było one takich rozmiarów, jak te na obrzeżach miasta, ale też prezentowało się całkiem pokaźnie.

Na otwarcie przewidziane były liczne promocje i konkursy w polskim internecie. Najbardziej podobało mi się to, że będzie w nim mój ulubiony sklep, w którym mogę kupić wszystko, co jest mi niezbędne w domu na co dzień. Już nie będę musiała robić zakupów w trzech różnych sklepach wracając z pracy do domu. Oprócz mojego ulubionego marketu będzie też kilka sklepów odzieżowych. Papierowa reklama, która była rozkładana pod drzwi zapowiadała, że będzie trzypoziomowy H&M. Ta wiadomość ucieszyła mnie niesamowicie, bo uwielbiam kupować ciuchy w tym właśnie sklepie bo robia fajne konkursy. Oczami wyobraźni już widziałam, jak będę tam wyszukiwać kolejnych niecodziennych ubrań.

Miał tam również być sklep C&A, co prawda nie aż taki duży, tylko przeciętnych rozmiarów. Z okazji otwarcia przy zakupie już powyżej 50zł każdy miał dostać darmowe gadżety. Pamiętam, że kiedy było otwarcie tego sklepu w pasażu nieopodal Rynku, to rozdawano, jako gadżety, paski, biżuterię, a nawet torebki. Wszystko zależało od wysokości wydanej kwoty. Muszę być na tym otwarciu, żeby zapoznać się z nowym miejscem, w którym, już czuję, że będę spędzać dużo czasu. Nie wiem tylko, czy to otwarcie poważnie nie nadszarpnie mojego budżetu. Obawiam się, że mogę zostać uwiedziona przez promocję, które będą czekać na kupujących tego dnia.

Similar Posts:

 • Darmowe konkursy na weselach
  Wielokrotnie byłam już na różnych weselach. Za każdym razem z niecierpliwością wyczekiwałam oczepin. Wszystko dla tej atmosfery, która wtedy panuje.
  Zawsze byłam ciekawa, jakie darmowe konkursy z fajnymi nagrodami będą tym razem oferowane na tym weselu. Wiele z nich się powtarzało, ale te, których nie znałam, zawsze bawiły do łez. Taką samą ciekawość wzbudzały we
 • Tanie opony i nie tylko – sklepy internetowe
  Sklep internetowy to niewątpliwie szansa dla firmy prowadzącej jedynie handel metodami tradycyjnymi, na pozyskanie nowych klientów. Coraz częściej ludzie robią zakupy w internecie. Niewątpliwie to jeden z dobrych efektów rozpowszechnienia sieci internetowej. Dlatego często małym firmom może się wydawać, iż sklep internetowy to metoda, która zapewni im szybki przyrost liczby klientów.
  Niestety nie jest to najczęściej,
 • Darmowe konkursy
  Każdy lubi żeby raz na jakiś czas cos wygrać lub dostać za darmo jakiś gadżet. Promocja i gratisy to chyba jedne z najbardziej ulubionych słów naszych rodaków. Nie ma się zresztą co specjalnie dziwić takiej sytuacji w dobie recesji gospodarczej.
  Coraz więcej ludzi traktuje internet jako źródło darmowych promocji i różnych rzeczy za które nie
 • Baterie do laptopów
  Mój ukochany laptop ostatnimi czasy zaczął coraz krócej pracować po odłączeniu od prądu. Dość długo mi już służy i jestem zniego zadowolony, ale jakoś tak od niedawna baterie nie trzymają już tak długo jak kiedyś.
  Czas chyba poszperać po necie i znaleźć najlepszy sklep np. Bateriedolaptopow.eu w którym można kupić dobre i tanie baterie do
 • Niszowa produkcja i handel
  Ostatnio sporo mówi się kryzysie i światowym spowolnieniu gospodarczym, które ma dotknąć także Polski. Sektor meblowy wydaje się nie wykazywać na razie jego objawów.
  Na polskim rynku firmy produkujące meble poszukują nowych form pozyskania klienta. Coraz częściej zauważają możliwości Internetu jako nowe pole działania. Przykładowo firma sprzedająca meble. Funkcjonuje ona już jakiś czas, nie dawno weszła