Kluby grają darmowe mp3

Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.

Ja jesli kiedykolwiek będę miał jakieś swoje kluby muzyczne z dobrymi imprezami to coś takiego jak darmowe mp3 nie będzie tam miało miejsca. Przecież jakość takiej muzyki jest nie porównywalnie gorsza od tego co oferują czarne płyty lub cyfrowe płyty cd. Taka muzyka w postaci darmowe mp3 jest po prostu skompresowana , a co za tym idzie traci potwornie na jakości. Staram się unikać czegoś takiego i te kluby, które puszczają darmowe mp3 to omijam szerokim łukiem. Ja lubie muzykę w najlepszej jakości i nie po to zainwestowałem kilka tysięcy w sprzęt grający żeby teraz słuchać tam jakieś darmowe mp3, które tylko kaleczą uszy. Mam wiele oryginalnych płyt znakomitych wykonawców i lubie ich słuchać na dobrym sprzęcie. Jeśli chodzi o kluby to odwiedzam głównie te , które nie korzystają z czegoś takiego jak darmowe mp3.

Co Wy sądzicie o odtwarzaniu muzyki w jakości mp3 ? Czy to wystarczająca jakość dla Was ? Znacie jakieś lepsze formaty równie popularne w świecie internetu ?

Similar Posts:

 • Pudelek
  Właśnie wprowadziłam się do nowego mieszkania, a ze mną mój ukochany pudelek. Dzięki pomocy rodziców kredyt, który na nie zaciągnęłam będę spłacać tylko przez 10 lat.
  Gdyby nie ich pomoc pewnie trwałoby to ze 30.. I tak jedynymi sprzętami w domu, które posiadałam, oprócz sprzętu agd, był tylko komputer. Oczywiście miałam też kojec w którym spał
 • Zarabianie w internecie
  Dlaczego na tak wielu ludzi działa bardzo pociągająco reklama, w której zawiera się słowo: za darmo ?  Za darmo to, za darmo tamto i efekt gwarantowany. Niby każdy wie, że za darmo nic nie ma wartościowego. A ten, kto nie wie, musi być naiwny. Ja do takich, naiwnych zdecydowanie nie należę i nie należałem. Nie
 • Armin Van Buuren do pobrania w internecie
  Pobieranie muzyki mp3 z internetu od dobrych kilku lat jest podstawowym źródłem muzyki wielu wielu  osób, szczególnie tych młodszych, które jeszcze nie posiadają własnego źródła dochodów czy swoich zarobków. Cierpią na tym tacy artyści jak na przykład Armin Van Buuren bo młodzi ludzie zamiast kupować płyty to ściągają sobie jego muzykę z internetu. Oczywiście pobieranie
 • Dziewczyny
  Czy wy wiecie , że mnie nigdy nie zostawiła dziewczyna? Nie to żebym się tym przechwalał czy jakoś z tego powodu był dumny, ale tak mnie ostatni natchnęło, że miałem trochę dziewczyn w swoim życiu i nigdy mnie żadna nie rzuciła.
  To ja zawsze byłem tym złym, który rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je
 • Darmowe mp3
  Na pewno większość z pracowników biurowych nie raz siedziała przed komputerem przy jakimś sprawozdaniu lub zestawieniu dla szefa i nie mogła się skupić. Przydała by się wtedy jakaś muzyka, jednak natrętne reklamy wykluczają możliwość włączenia radia.
  W takich sytuacjach należy pamiętać, że mamy pod ręką internet i serwisy typu Club-nation.eu oferujące darmowe mp3 do pobrania

Dodaj komentarz