Kluby grajÄ… darmowe mp3

Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.

Ja jesli kiedykolwiek będę miał jakieś swoje kluby muzyczne z dobrymi imprezami to coś takiego jak darmowe mp3 nie będzie tam miało miejsca. Przecież jakość takiej muzyki jest nie porównywalnie gorsza od tego co oferują czarne płyty lub cyfrowe płyty cd. Taka muzyka w postaci darmowe mp3 jest po prostu skompresowana , a co za tym idzie traci potwornie na jakości. Staram się unikać czegoś takiego i te kluby, które puszczają darmowe mp3 to omijam szerokim łukiem. Ja lubie muzykę w najlepszej jakości i nie po to zainwestowałem kilka tysięcy w sprzęt grający żeby teraz słuchać tam jakieś darmowe mp3, które tylko kaleczą uszy. Mam wiele oryginalnych płyt znakomitych wykonawców i lubie ich słuchać na dobrym sprzęcie. Jeśli chodzi o kluby to odwiedzam głównie te , które nie korzystają z czegoś takiego jak darmowe mp3.

Co Wy sądzicie o odtwarzaniu muzyki w jakości mp3 ? Czy to wystarczająca jakość dla Was ? Znacie jakieś lepsze formaty równie popularne w świecie internetu ?

Dodaj komentarz