Forum Sony Ericsson

Kupiłem niedawno bardzo ciekawe i dośc popularne darmowe forum o tematyce GSM. Dokładnie jest to Forum Sony Ericsson i widzę, że ma potencjał i dam radę je rozwinąć.

Chciałbym też naprawdę bardzo, aby moje ukochane i każdego dnia moderowane Forum o telefonach komórkowych Sony Ericsson Sefun.pl było kiedyś znane w świecie telefonii komórkowej i żeby wchodziło tam dużo ciekawych i mądrych ludzi, którzy będa pisać i dodawać ciekawe gadżety, które można załadować na telefon komórkowy Sony Ericsson. Kupiłem to forum zupełnie przez przypadek i naprawde miałem sporo szczęścia bo akurat gdy kończyła się licytacja to miałem awarię laptopa i dosłownie w ostatniej sekundzie udało mi się zalogować i wpisać swoją maksymalną sumę za to Forum Sony Ericsson.

Fajnie jest, że nie musze startować od zera i że to forum jakoś tam sobie żyje. Moja rola to promocja tego portalu w sieci tak, aby każdy kto szuka czegoś ciekawego do swojego telefonu komórkowego Sony Ericsson mógł tam wejść i nacieszyć się darmowymi zasobami. Zamierzam także nieźle na tym forum zarobić w internecie. Oczywiście zarabianie na tym forum to nie jest jedyny cel dla którego postanowiłem je założyć i poprowadzić jednak jest to bardzo ważny aspekt tego projektu internetowego.