Forum plotki

Mam taki chytry plan aby rozbujać plotkarskie forum w internecie. Już kiedyś zakłądałem z powodzeniem forum o boksie zawodowym więc ufam w swoje możliwości i wiem, że forum plotki też będą ciekawym projektem.

Ja lubię takie ciekawe wyzwania bo zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe ponieważ są już tysiące for w internecie i każdy chce aby jego było najlepsze. Moje forum plotki będą z pewnością najlepsze bo nie ma jeszcze u nas tego typu portalu. Są serwisy plotkarskie, ale żadno nie oferuje takiego fajnego forum z plotkami. Ba, śmiem twierdzić, że żadne nie ma jeszcze w ogóle forum o tematyce plotkarskiej. Mój portal plotkarski będzie pierwszym, a w zasadzie jest już pierwszym plotkarskim forum w Polsce.

Może tam pisac każdy kogo interesują filmy, muzyka, gry i przede wszystkim forum plotki. Ogólnie lubię mieć i znać fajne portale internetowe na których ludzie piszą i kulturalnie dyskutują na najróżniejsze tematy i nie koniecznie muszą to być plotki. Oczywiście plotkowania nie da się uniknąć jednak chciałbym żeby te dyskusje były troszkę bardziej ambitne i zahaczały i inne tematy niż życie znanych celebrytów. Wiadomo, że internet to prawdziwa skarbnica wiedzy i można tam znaleźć informacje na praktycznie wszystkie tematy z jakimi na co dzień mamy do czynienia.