Dziewczyny

Czy wy wiecie , że mnie nigdy nie zostawiła dziewczyna? Nie to żebym się tym przechwalał czy jakoś z tego powodu był dumny, ale tak mnie ostatni natchnęło, że miałem trochę dziewczyn w swoim życiu i nigdy mnie żadna nie rzuciła.

To ja zawsze byłem tym złym, który rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je zostawia. Kurcze, tak po latach do mnie dotarło, że to było podłe. Ja nawet jak jeździłem na kolonie to potrafiłem mieć dwie dziewczyny naraz i potem mieć radochę z tego, że którąś zostawiłem. Najgorsze w tym wszystkim jednak jest to , że wtedy wydawało mi się to takie normalne i zabawne i , że po to są dziewczyny żeby je po jakimś czasie zostawiać i zmieniać. Nawet nie chciało mi się ich często zabierać na filmy do kina czy do dyskoteki. Wolałem sobie posłuchać muzyki w zaciszu domowym i miło spędzać tam czas z moimi dziewczynami.

Jeśli chodzi o filmy to tez bardziej interesowały mnie takie w których są znane polskie aktorki nago bo to coś co zawsze mnie kręciło i nigdy nie zamierzam się wypierać tego przed kimkolwiek. Nigdy nie rozumiałem i naprawdę nei zrozumiem osób, które mają jakieś swoje pasje i zainteresowania i nawet jeśli są to właśnie filmy z fajnymi dziewczynami nago na stronie dziewczyny.org.pl, to się tego wypierają i twierdzą na głoś, że nigdy w życiu czegoś takiego nie robią.