Dziewczyny

Czy wy wiecie , że mnie nigdy nie zostawiła dziewczyna? Nie to żebym się tym przechwalał czy jakoś z tego powodu był dumny, ale tak mnie ostatni natchnęło, że miałem trochę dziewczyn w swoim życiu i nigdy mnie żadna nie rzuciła.

To ja zawsze byłem tym złym, który rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je zostawia. Kurcze, tak po latach do mnie dotarło, że to było podłe. Ja nawet jak jeździłem na kolonie to potrafiłem mieć dwie dziewczyny naraz i potem mieć radochę z tego, że którąś zostawiłem. Najgorsze w tym wszystkim jednak jest to , że wtedy wydawało mi się to takie normalne i zabawne i , że po to są dziewczyny żeby je po jakimś czasie zostawiać i zmieniać. Nawet nie chciało mi się ich często zabierać na filmy do kina czy do dyskoteki. Wolałem sobie posłuchać muzyki w zaciszu domowym i miło spędzać tam czas z moimi dziewczynami.

Jeśli chodzi o filmy to tez bardziej interesowały mnie takie w których są znane polskie aktorki nago bo to coś co zawsze mnie kręciło i nigdy nie zamierzam się wypierać tego przed kimkolwiek. Nigdy nie rozumiałem i naprawdę nei zrozumiem osób, które mają jakieś swoje pasje i zainteresowania i nawet jeśli są to właśnie filmy z fajnymi dziewczynami nago na stronie dziewczyny.org.pl, to się tego wypierają i twierdzą na głoś, że nigdy w życiu czegoś takiego nie robią.

Similar Posts:

 • Darmowe filmy polskie
  Wszyscy kochają urlopy. Ja także to kocham, ale jeszcze bardziej kręca mnie darmowe filmy polskie. To czas, kiedy w końcu można wyjechać na wymarzone wczasy i nie przejmować się obowiązkami codziennymi.
  Przez cały rok, ludzie marzą o tym, gdzie spędzą kolejny urlop. Wyjazdy planują z całymi rodzinami, czasem ze znajomymi. Kiedy już uda się ustalić,
 • Darmowe strony dla miss Polski Internetu
  Każdy ma prawo do darmowego i uwolnionego internetu bez żadnych ograniczeń. Nie tylko Ci którzy używają go do pracy i zarabiania pieniędzy , ale także dzieci, dorośli , starsi oraz takie osobistości jak miss Polski. Dlatego jeśli ktoś robi darmowe strony, a na nich gry filmy i muzykę to warto ją pokazywać wszystkim nawet ,
 • Darmowe dzwonki
  Wczoraj rano obudziła mnie głośna muzyka. Mieszkam w 11piętrowym bloku i już naprawdę jestem przyzwyczajona do wielu rzeczy, ale do tej pory nikt nie wycinał tu takich numerów.
  Zwłaszcza w sobotę o ósmej rano. Sobota jest dniem wolnym od pracy i zawsze śpię tego dnia długo. Ten hałas wytrącił mnie z równowagi. Poszłam do sąsiada
 • Darmowe gry online w sieci
  Ja, w porównaniu do moich sióstr, nigdy specjalnie nie miałam zamiłowania do dzieci. Mogłam się nimi przez chwilę zająć, ale nic więcej. Dzieci to takie małe stworzenia, które najbardziej lubią darmowe gry online w sieci.
  Dziewczyny wiedziały, że na chwilę mogą mi podrzucić swoje maleństwa, ale najlepiej by było, gdyby one przez cały czas u
 • Tapety na pulpit
  Znów paparazzi przyłapali ich, jak na jednej z imprez szeptali sobie coś o ucha. Potem wyszli razem, jak za dawnych lat. Posypały się domysły. Może znów będą razem? Niektórzy zaczęli nawet robić sobie tapety na pulpit komputera z ich wspólnym zdjęciem.
  Ale znajomi pary nie mają wątpliwości. Andrzej nie zamierza wrócić do Magdaleny. Choć ona stara