Dotacje w internecie za darmo

Marzy mi się taka strona internetowa na której całkowicie za darmo będzie można uzyskać dotacje na różne cele. Jak wiadomo to z dotacjami nigdy nie jest taka prosta sprawa i trzeba się bardzo ostro nabiegać lub wynająć specjalne biuro, które wie jak się takie dotacje załatwia.

Serwis, który ja pragnę stworzyć miałby na celu, aby propagować i promować gdzie się da wszelkie dotacje i fundusze. Oczywiście największe kredyty i dotacje dla nowej firmy na dzień dzisiejszy dają fundusze unijne i na tym najbardziej będę chciał się skupić. Na ten pomysł wpadłem niedawno, gdy sam zacząłem szukać gdzie i jak najlepiej starać się o dotacje. Fajnie by było, gdyby udało się pozyskać fundusze, których nie trzeba zwracać i dzięki temu rozkręcić dobrze prosperujący biznes.

Nie było łatwo i przekonałem się ile pieniędzy zarabiają firmy, które zajmują się pośrednictwem i zawodowo załatwiają dla swoich klientów dotacje unijne. Ja wiem, że zrobienie takiego portalu nie będzie proste i wymaga zatrudnienia kilku ludzi z branży. Jednak taka inwestycja może czasem zwrócić się dzięki dosłownie jednej prowizji za załatwioną dotację. Zamówienia na dotacje na pewno będą wpływały regularnie i wiem, że moja strona będzie zarabiała pieniądze.

Dodaj komentarz