Dobra i darmowa muzyka mp3

Parę lat temu mieszkałam z chłopakiem, który był wielkim fanem Depeche Mode. Sama bardziej byłam bardziej zainteresowana brzmieniami elektronicznymi, tego typu muzyka mp3 w ogóle mnie nie interesowała.

Jednak pewnego razu bardziej z nudów niż z ciekawości pożyczyłam płytę tej formacji. Znałam już wcześniej ich kilka utworów mp3, dzięki mojemu ojcu, które swego czasu był pasjonatom- audiofilem. Tak więc takie stare przeboje jak  Depeche Mode- Just can’t get enough czy People are people znałam bardzo dobrze. Płyta, którą pożyczyłam zawierała sama złote przeboje formacji. Wciągnęła mnie ona do tego stopnia , że po dziś dzień jestem pełna podziwu dla twórczości Depeche Mode. Dnia dzisiejszego mogę się pochwalić już naprawdę imponującą kolekcją dyskografii Depeche Mode.

Z czasem zaczęłam coraz bardziej interesować się ich pozostałymi utworami. Dave Gahan obdarzony jakże pieknym czystym i charakterystycznym głosem zawładnął moim sercem. Ten głos da się rozpoznać wszędzie. Ale nie tylko wokal ale również teksty depechów są naprawdę godne przeczytania a muzyka-posłuchania. Depeche Mode słusznie zasłużyli sobie na miano gwiazd i plasują się tuż obok  Police, Sting’a, Bryan’a Adams’a ,U2 i The Red Hot Chilli Pepers. Teraz całkowicie pochłania mnie ich dobra i darmowa muzyka mp3.

Similar Posts:

 • Darmowa muzyka
  Pogoda nie zachęcała dzisiaj do wychodzenia na ulicę. Od świtu lał deszcz. I do tego było zimno – ot, złota polska jesień. W taką pogodę trzeba zorganizować sobie coś do roboty w domu – w moim wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem był komputer.
  A w znaczeniu dokładniejszym – surfowanie po Internecie. Usiadłem, więc przed komputerem. Postanowiłem
 • Złote przeboje na darmowych mp3
  Czasem nastaje taki dzień, kiedy wszystko nas przytłacza. Nie ma się ochoty na nic. Wszystko nie ma sensu. Wydaje nam się , że cały świat jest przeciwko nam. W  życiu każdego człowieka przydarzył się on choć raz.
  Niezależnie od wieku, płci czy stanu portfela, każdy ma dni gorsze i lepsze. Moglibyśmy brać multum lekarstw, począwszy
 • Dziewczyny
  Czy wy wiecie , że mnie nigdy nie zostawiła dziewczyna? Nie to żebym się tym przechwalał czy jakoś z tego powodu był dumny, ale tak mnie ostatni natchnęło, że miałem trochę dziewczyn w swoim życiu i nigdy mnie żadna nie rzuciła.
  To ja zawsze byłem tym złym, który rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je
 • Kluby grają darmowe mp3
  Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.
  Ja jesli
 • Darmowa muzyka mp3
  Ostatnio postanowiłem zobaczyć jak działa marketing internetowy. Zrobiłem mały eksperyment na ludziach. Założyłem stronę internetową, na której zamieściłem interesujące przeciętnego internautę informację – miał to być niejako duży serwer z gigabajtami plików.
  W tym muzyka i darmowe pliki muzyczne mp3 ze strony Darmowemp3.hostil.pl. Warunkiem uzyskania dostępu było utworzenie konta, jego aktywacja (koszt 10 złotych), i przyciągnięcie

Dodaj komentarz