Dobra i darmowa muzyka mp3

Parę lat temu mieszkałam z chłopakiem, który był wielkim fanem Depeche Mode. Sama bardziej byłam bardziej zainteresowana brzmieniami elektronicznymi, tego typu muzyka mp3 w ogóle mnie nie interesowała.

Jednak pewnego razu bardziej z nudów niż z ciekawości pożyczyłam płytę tej formacji. Znałam już wcześniej ich kilka utworów mp3, dzięki mojemu ojcu, które swego czasu był pasjonatom- audiofilem. Tak więc takie stare przeboje jak  Depeche Mode- Just can’t get enough czy People are people znałam bardzo dobrze. Płyta, którą pożyczyłam zawierała sama złote przeboje formacji. Wciągnęła mnie ona do tego stopnia , że po dziś dzień jestem pełna podziwu dla twórczości Depeche Mode. Dnia dzisiejszego mogę się pochwalić już naprawdę imponującą kolekcją dyskografii Depeche Mode.

Z czasem zaczęłam coraz bardziej interesować się ich pozostałymi utworami. Dave Gahan obdarzony jakże pieknym czystym i charakterystycznym głosem zawładnął moim sercem. Ten głos da się rozpoznać wszędzie. Ale nie tylko wokal ale również teksty depechów są naprawdę godne przeczytania a muzyka-posłuchania. Depeche Mode słusznie zasłużyli sobie na miano gwiazd i plasują się tuż obok  Police, Sting’a, Bryan’a Adams’a ,U2 i The Red Hot Chilli Pepers. Teraz całkowicie pochłania mnie ich dobra i darmowa muzyka mp3.

Dodaj komentarz