Dekoracje na tort

Obecnie już wszystko można kupić przez internet i niewątpliwie dość sporo ludzi korzysta z tej możliwości, a właściwie coraz więcej.

W sklepach internetowych, które z resztą powstają jak grzyby po deszczu, pojawiają się nawet produkty spożywcze, oczywiście nie są to bułki, czy śmietana, ale na przykład dekoracje na tort. Ostatnio właśnie trafiłem na taki sklep sprzedający dekoracje na tort i przyznam, że się nieco zdziwiłem, dlatego piszę wam o tym na blogu. Skąd wynikło moje zdziwienie? Nigdy nie przypuszczałbym że taki produkt jak dekoracje na tort nadaje się do sprzedaży internetowej. Dekoracje na tort to chyba produkt, który trudno transportować, a szczególnie wysyłać pocztą, czy kurierem. Przecież dekoracje na tort zwykle są wykonane z jakiegoś cukru, czy pianki itp. (nie znam się), więc są zapewne bardzo delikatne. Jednak firma musiała znaleźć jakiś sposób jak bezpiecznie je transportować do klienta, który jest z odległego krańca polski i zrobił zakupy przez ich sklep. Jaki to sposób? nie wiem. Może jakieś specjalne opakowania, w których zamyka się takie dekoracje na tort. Musiały by być pewnie wykonane z w miarę  twardego materiału typu plastik, metal, bądź jakaś twarda tektura, a w środku zapewne jakiś amortyzacyjny materiał.

Drugim czynnikiem jaki mnie drobinę zdziwił to sam fakt, że ludzie kupują dekoracje na tort przez internet, ale widocznie kupują. To chyba nawet dość dobry pomysł z taką ofertą dekoracji na tort wprowadzaną za pośrednictwem sklepu internetowego. No i zawsze to poniekąd podnosi prestiż firmy, gdy ma swój sklep internetowy.

Źródła:
http://kobietyn.eu

Dodaj komentarz