Dekoracje na tort

Obecnie już wszystko można kupić przez internet i niewątpliwie dość sporo ludzi korzysta z tej możliwości, a właściwie coraz więcej.

W sklepach internetowych, które z resztą powstają jak grzyby po deszczu, pojawiają się nawet produkty spożywcze, oczywiście nie są to bułki, czy śmietana, ale na przykład dekoracje na tort. Ostatnio właśnie trafiłem na taki sklep sprzedający dekoracje na tort i przyznam, że się nieco zdziwiłem, dlatego piszę wam o tym na blogu. Skąd wynikło moje zdziwienie? Nigdy nie przypuszczałbym że taki produkt jak dekoracje na tort nadaje się do sprzedaży internetowej. Dekoracje na tort to chyba produkt, który trudno transportować, a szczególnie wysyłać pocztą, czy kurierem. Przecież dekoracje na tort zwykle są wykonane z jakiegoś cukru, czy pianki itp. (nie znam się), więc są zapewne bardzo delikatne. Jednak firma musiała znaleźć jakiś sposób jak bezpiecznie je transportować do klienta, który jest z odległego krańca polski i zrobił zakupy przez ich sklep. Jaki to sposób? nie wiem. Może jakieś specjalne opakowania, w których zamyka się takie dekoracje na tort. Musiały by być pewnie wykonane z w miarę  twardego materiału typu plastik, metal, bądź jakaś twarda tektura, a w środku zapewne jakiś amortyzacyjny materiał.

Drugim czynnikiem jaki mnie drobinę zdziwił to sam fakt, że ludzie kupują dekoracje na tort przez internet, ale widocznie kupują. To chyba nawet dość dobry pomysł z taką ofertą dekoracji na tort wprowadzaną za pośrednictwem sklepu internetowego. No i zawsze to poniekąd podnosi prestiż firmy, gdy ma swój sklep internetowy.

Źródła:
http://kobietyn.eu

Similar Posts:

 • Ciekawa branża na rynku – ozdoby cukiernicze
  W dzisiejszym wpisie chciałbym w skrócie zaprezentować w miarę nową i zarazem dosyć nietypową branże rynku internetowego. Chodzi mi o ozdoby cukiernicze.
  Rodzaj produktów, do których zaliczyć można ozdoby cukiernicze jest raczej trudny w transporcie, biorąc pod uwagę wysyłkę kurierem lub pocztą, które to formy są podstawową metodą dostarczenia zamówionego w internecie produktu do klienta.
 • Dekoracje komunijne – darmowe poradniki
  Dzisiejszy artykuł to darmowy poradnik na temat nie co luźniejszy, nie jest to rozbudowany felieton, ale zachęcamy do przeczytania.
 • Opony używane – Warszawa – sklepy
  Warszawa jako stolica jest niewątpliwie miastem, gdzie rynek regionalny jest obarczony dużą konkurencją. Dlatego też producenci poszukując nowych możliwości sprzedaży wchodzą na rynek internetowy, ale ten również jest już mocno obciążony pod względem konkurencji. Dlatego poszukuje się nisz rynkowych.
  Chcieliśmy dzisiaj zaprezentować dwa sklepy działające od niedawna na rynku regionalnym jakim jest Warszawa, między innymi także
 • Nietypowe segmenty e-handlu
  Istnieją w sieci swojego rodzaju nietypowe segmenty e-handlu. Czy to chociażby ze względu na swoją specyfikę, czy rodzaj produktu albo też warunki konkurencyjne.
  Do takich segmentów można na przykład zaliczyć dekoracje ślubne. Ponieważ taki produkt jak dekoracje ślubne nie jest sprzedawany zbyt często w ramach e-handlu, raczej dominują tu tradycyjne metody sprzedaży, co nie znaczy
 • Konkursy
  W moim sąsiedztwie otworzyli nowe centrum handlowe. Nie było one takich rozmiarów, jak te na obrzeżach miasta, ale też prezentowało się całkiem pokaźnie.
  Na otwarcie przewidziane były liczne promocje i konkursy w polskim internecie. Najbardziej podobało mi się to, że będzie w nim mój ulubiony sklep, w którym mogę kupić wszystko, co jest mi niezbędne

Dodaj komentarz