Darmowy serwis mp3

Od kilku lat nie robię nic innego tylko tworzę i promuję kolejne serwisy internetowe. Początkowo było to oczywiście darmowe serwisy mp3 bo na to jest najwięcej wejść jednak z czasem zaczęły one przekształcać się na serwisy komercyjne i takie za które trzeba płacić żeby miec tam swoje konto.

Taka jest normalna kolej rzeczy, że dobry darmowy serwis na mp3 po jakimś czasie zamyka swój dostęp i zaczyna go sprzedawać poprzez mikropłatności sms. Teraz robię kolejny serwis  Rockowisko.pl na darmowe mp3 z dobrą muzyką rockową jednak już wiem, że za jakies pół roku on także stanie się płatny i będzie zarabiał dla mnie pieniądze. Nie ma co dłużej ukrywać, że internet to skarbnica pieniędzy i można tam zarabiac fortunę na portalach, które oferują darmowe mp3. Nie polecam nikomu takiego sposobu zarabiania bo po pierwsze jest to trudne i wymaga ogromnej wiedzy oraz pracy, a po drugie to jest to dla mnie konkurencja.

Ja co prawda nie boję się konkurencji bo mam swoje sposoby i ukrywam patenty , które przynoszą mi największy dochód.  Moje strony na darmowe mp3 generują ogromne odwiedziny i to jest jednym z kluczy do prawdziwych zarobków. Zapraszam tam wszystkich którzy chcą szybko mieć najnowsze darmowe mp3 i mogę także ich zapewnić, że na moich portalach jest bardzo przyjazna i miła atmosfera. Każdy jest tam mile widziany i administratorzy służą pomocą jeśli pojawi się jakiś problem.

Dodaj komentarz