Darmowy informator imprezowy

Bardzo lubię chodzić na wszelkiego rodzaju imprezy. Chętnie odwiedzam różne kluby, w których odbywają się różne ciekawe wydarzenia muzyczne o mniejszej i większej randze. Najczęściej wpadam tam z grupą przyjaciół i we wspólnym gronie miło spędzamy czas. Żeby dowiedzieć się, co się dzieje na mieście, przeglądamy lokalną prasę, szukamy informacji w Internecie, słuchamy lokalnych stacji radiowych. Następnie umawiamy się na określoną godzinę i wyruszamy „w miasto”

Czasami ubolewam, że nie powstał do tej pory informator imprezowy z prawdziwego zdarzenia, gdzie swoje anonse zamieszczają za darmo zarówno właściciele klubów jak i sami imprezowicze, którzy chcieliby, aby w klubie zjawiło się jak najwięcej ludzi, których jedynym celem jest dobra zabawa w gronie najbliższych. Zamiast szukać wyrywkowych informacji w gazetach i na różnych portalach internetowych, zainteresowani mogliby znaleźć wszelkie niezbędne terminy w jednym miejscu. Takie kalendarium z pewnością ucieszyłoby wszystkich amatorów dobrej zabawy.

Mam nadzieję, że już niedługo ktoś wpadnie na taki pomysł i uruchomi profesjonalny serwis informacyjny, w którym będę mógł dowiedzieć się, gdzie odbywają się ciekawe imprezy klubowe, zloty fanów, spotkania miłośników dobrej muzyki, dyskoteki, konkursy oraz inne ciekawe eventy. Dobrą okazją jest kończący się karnawał. Sam właśnie poszukuję ciekawego miejsce, w którym wspólnie z moimi znajomymi miło spędzę ostatkowy wieczór. Mam nadzieję, że wszyscy będą się tak dobrze bawić jak ja.

Dodaj komentarz