Darmowe wycieczki

Nie wszystko przelicza się na pieniądze i wcale nie jest tak, że jak ktoś jest biedny to nie może być szczęsliwy. Znam wiele osób, które do zamożnych nie należą, a jednak są zadowoleni z życia i potrafią sobie nawet organizować darmowe wycieczki.

Wszystko można mieć jeśli się tylko chce i nie ma wygórowanych wymagań oraz żądań od życia i swoich najbliższych. Jeśli ktoś jest biedny to nigdy nie będzie szczęśliwy jeśli będzie cały czas marzył o egzotycznych wycieczkach za granicę. Taki ktoś powinien planować coś na swoim poziomie i mieć raczej na uwadze darmowe wycieczki dla polskich rodzin, a nie jakieś ekstremalne i drogie wyzwania. Ja nie pisze czegoś takiego po to żeby samego siebie wywyższać i szydzić z kogoś kto nie ma pieniędzy.

Chodzi o to żeby mieć zawsze świadomość swoich możliwości, a nie bujać nie potrzebnie w obłokach bo to nikomu nie wyjdzie na dobre nigdy. Mierzmy siły na zamiary i nie rzucajmy się na wody, które mogą nas pogrążyć i zatopić na samo dno. Szczęście w życiu to nie tylko posiadanie dużego majątku, ale także umiejętność cieszenia się tym co mamy i nawet jesli nie posiadamy majątku to szukajmy czegoś innego w czym możemy czuć się spełnieni lub zadowoleni. Naprawdę wiele przyjemności mogą dac nam darmowe wycieczki na rowerze lub spacery za miasto po lesie.

Poczytaj sobie blog o wycieczkach Wycieczki.blogan.pl

Dodaj komentarz