Darmowe strony internetowe

Rok temu założyłem darmową stronę w Internecie poświęconą meteorologii. Ogólnie mam sporo stron internetowych i jest to kolejny mój projekt.

Oprócz dużej ilości zdjęć, i informacji pomagających poznać tajemnice pogody, postanowiłem zacząć pisać artykuły o prognozowaniu pogody, pomagające ułożyć sobie samemu – przy zachowaniu odpowiedniej staranności – własną, całkiem niezłą prognozę pogody i to chyba lepszą niż mają inne darmowe strony w polskim internecie opisane na Darmowestrony.blogan.pl. Umieściłem tam także linki do strony IMGW gdzie znajdują się w miarę (sprzed 2-3 godzin) aktualne dane przesyłane automatycznie z posterunków meteorologicznych (4 razy na dobę).

Dzięki nim, i zastosowaniu kilku wzorów matematycznych, oraz naniesieniu danych na mapę (jeżeli prognoza ma się sprawdzać w dłuższym niż 24 godzinny okresie powinna być to mapa Europy) możemy stworzyć własną prognozę, dokładniejszą niż bardzo uproszczona wersja jaką oferuje nam telewizja. Oczywiście jest to darmowa strona przeznaczona dla osób, które mają opanowane podstawy meteorologii w stopniu, co najmniej dobrym. Aby osiągnąć właśnie ten stopień, wszystkie potrzebne informacje również zamieściłem na swojej darmowej stronie. Jest ona często odwiedzana, także przez zawodowych meteorologów i studentów geografii.

Similar Posts:

 • Darmowe radio internetowe
  Od dłuższego czasu interesuję się fotografią. Zawodowo natomiast (jestem geografem) moją dziedziną jest meteorologia.
  Lubie także słuchać ciekawe i darmowe radio internetowe. Posiadam spory zbiór zdjęć rozmaitych zjawisk pogodowych. Wykonywałem je w różnych miejscach w Polsce i Europie – są dobrze skatalogowane pod względem występujących na nich zjawisk oraz pod względem miejsca wykonania. W Internecie założyłem
 • Darmowe bilety na futbol anglia
  Wyjazdy zagraniczne są niezwykle bogate w nowe doświadczenia. Odwiedzając Wyspy Brytyjskie, postawiłam sobie za cel zapoznanie się ze zwyczajami tubylców. I tak oto, doświadczyłam emocji związanych z wyścigami konnymi i wyścigami psów, w pełnej oprawie i na żywo. Dziś moim celem jest obejrzenie ligi angielskiej na żywo. Udało mi się nawet wygrać darmowe bilety na
 • Darmowa telewizja
  Telewizja zawładnęła przytłaczającą większością ludzi w krajach rozwiniętych. Obecnie nie do wyobrażenia jest gospodarstwo domowe, w którym nie było by telewizora.
  Mało tego, w większości domów jest kilka telewizorów, bo każdy z członków rodziny chce oglądać telewizję. Telewizja w kuchni,  podczas posiłków  w czasie rozrywki – to nieodłączny atrybut nowoczesnego człowieka. Jeśli przyjrzeć się z
 • Darmowa reklama
  Internet jest wspaniałym miejscem na to, żeby prowadzić w nim kampanie marketingowe. Wciąż rosnąca popularność i dostępność internetu powodują, że obecnie wszyscy ludzie, bez względu na wiek, czy pozycję społeczną są potencjalnymi odbiorcami zamieszczonych tam treści. Dzięki temu nawet darmowa reklama może dotrzeć do szerokich rzesz ludzi.
  darmowa reklama
   
  Przeciętny użytkownik przeważnie korzysta  z możliwości reklamy w
 • Praca
  Nie ma co krzyczeć, płakać ani lamentować tylko trzeba wziąść się do pracy. Jeśli coś w życiu poszło nie tak i pojawiły się problemy to najlepszym lekarstwem na takie sprawy jest właśnie praca.
  Najlepiej taka praca, która przynosi satysfakcję i w dodatku przynosi wymierne profity finansowe. Ja sam wiem o czym mówię bo pracuję naprawdę porządnie