Darmowe serwisy o kwiatach

Padła ostatnio propozycja w moim zespole odpowiedzialnym za darmowe serwisy, abyśmy zakupili nowe kwiaty do naszego gabinetu. Wszystko po to, aby nam się przyjemniej pracowało i miła atmosfera zawsze gościła w pokoju gdzie pracujemy. Zakupiliśmy bardzo ładne kwiaty, a w tym drzewko bonsai i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jednak naszemu specjaliście od kreacji było mało i wymyślił, że zrobimy przy okazji darmowe serwisy o kwiatach.

Jako podstawowe kryterium przy wymyślaniu takiego serwisu postanowiliśmy położyć nacisk na zbudowanie portalu społecznościowego dla tych co mają i hodują kwiaty w swoich domach lub ogrodach. Początkowo pojawiły się wątpliwości czy damy radę i czy będą chętni do odwiedzania tego serwisu, ale dość szybko zniknęły i pełni zapału zrealizowaliśmy dość szybko nasz plan i to bez większych jakiś przeszkód. Teraz dział promocji zajmuje się reklamą i przyciąganiem chętnych użytkowników niech piszą i wrzucają zdjęcia prezentujące ich dumę jaką są kwiaty.

Ponoć rośnie nam konkurencja i inni tez planują takie portale, ale my się nie obawiamy bo nasz jest znakomicie przygotowany i mamy wspaniałych promotorów, którzy jeśli skończą swoją pracę to na forum kwiatyl.pl będzie aż tętniło życiem i felietonami, Warto robić darmowe serwisy o kwiatach bo to wdzięczny i twórczy temat. Dość mam wiecznie obleganych przez dzieciaki portali gdzie są darmowe gry i filmy. Teraz czas na coś bardziej ambitnego.

Dodaj komentarz