Darmowe serwisy o kwiatach

Padła ostatnio propozycja w moim zespole odpowiedzialnym za darmowe serwisy, abyśmy zakupili nowe kwiaty do naszego gabinetu. Wszystko po to, aby nam się przyjemniej pracowało i miła atmosfera zawsze gościła w pokoju gdzie pracujemy. Zakupiliśmy bardzo ładne kwiaty, a w tym drzewko bonsai i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jednak naszemu specjaliście od kreacji było mało i wymyślił, że zrobimy przy okazji darmowe serwisy o kwiatach.

Jako podstawowe kryterium przy wymyślaniu takiego serwisu postanowiliśmy położyć nacisk na zbudowanie portalu społecznościowego dla tych co mają i hodują kwiaty w swoich domach lub ogrodach. Początkowo pojawiły się wątpliwości czy damy radę i czy będą chętni do odwiedzania tego serwisu, ale dość szybko zniknęły i pełni zapału zrealizowaliśmy dość szybko nasz plan i to bez większych jakiś przeszkód. Teraz dział promocji zajmuje się reklamą i przyciąganiem chętnych użytkowników niech piszą i wrzucają zdjęcia prezentujące ich dumę jaką są kwiaty.

Ponoć rośnie nam konkurencja i inni tez planują takie portale, ale my się nie obawiamy bo nasz jest znakomicie przygotowany i mamy wspaniałych promotorów, którzy jeśli skończą swoją pracę to na forum kwiatyl.pl będzie aż tętniło życiem i felietonami, Warto robić darmowe serwisy o kwiatach bo to wdzięczny i twórczy temat. Dość mam wiecznie obleganych przez dzieciaki portali gdzie są darmowe gry i filmy. Teraz czas na coś bardziej ambitnego.

Similar Posts:

 • Darmowy serwis mp3
  Od kilku lat nie robię nic innego tylko tworzę i promuję kolejne serwisy internetowe. Początkowo było to oczywiście darmowe serwisy mp3 bo na to jest najwięcej wejść jednak z czasem zaczęły one przekształcać się na serwisy komercyjne i takie za które trzeba płacić żeby miec tam swoje konto.
  Taka jest normalna kolej rzeczy, że dobry
 • Darmowe serwisy gry w poker
  Kto zna dobre i takie wypłacalne oraz co najważniejsze darmowe serwisy gry w poker? Chciałbym trochę się czasem odstresowac i pograć sobie w pokera przez internet.
  Najczęściej grałem do tej pory na stronie wirtualnej polski, ale tam jest tylko poker do grania przez internet na stronie pokerman.pl taki na punkty bez pieniędzy. Już mi się
 • Portal
  Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam robić, oglądać i dodawać fotki do portali internetowych. Fajnie, że jest internet i można swoje ciekawe fotki pokazywać całemu światu za darmo.
  Oczywiście ja wrzucam tylko te fotki, które są godne uwagi i byle jakich zdjęć nie dodaję. Znalazłem taki portal promujący ciekawe strony internetowe Duno.pl z naprawdę
 • Darmowe ogłoszenia
  Kiedyś jeden gość w moim mieście stwierdził, że będzie miał wielką i popularną gazetę z reklamami i ogłoszeniami. Pamiętam jak znajomi się z niego śmiali i pukali się w głowy, a ten się zaparł i postanowił dopiąć swego.
  Wymyślił, że ta gazeta to będą darmowe ogłoszenia dla polskich internautów na supertarg.pl. Nikt nie wiedział o co
 • Najnowsze darmowe mp3
  Wpadłem na genialny wręcz pomysł, aby na moim portalu z darmową muzyką zrobić taki nowy dział po tytułem najnowsze darmowe mp3. Myślałem, że czasem tam ktoś zajrzy, a tu okazało się, że ta podstrona bije rekordy popularności i klika tam najwięcej osób.
  Teraz rozpoczął się prawdziwy szturm na wspomniany dział i moje najnowsze mp3 prawie rozgrzewają

Dodaj komentarz