Darmowe serwisy i dziennikarstwo internetowe

Zastanawiając się nad naszą dalszą edukacją z zapałem przyjdzie nam przeglądać kierunki studiów, na które możemy się wybrać. Ostatnio interesują mnie różne darmowe serwisy i dziennikarstwo internetowe.

W zależności od preferencji i zdolności wybierzemy kierunek humanistyczny, bądź postawimy na nauki ścisłe. Niektórzy z Was wybiorą dziennikarstwo i myślę, że będzie to całkiem słuszny wybór. W tym zawodzie nie ma miejsca na monotonię, chyba, że akurat przypadła Ci zmiana i musisz przesiadywać na dyżurze w redakcji, jednak i wtedy może być całkiem interesująco. Już samo pisanie artykułów należy do ciekawych zajęć, a mam praktykę prowadząc serwis poto.pl dziennikarstwo internetowe na obywatelskich zasadach. W większości przypadków trzeba kontaktować się z całkiem obcymi ludźmi, w celu zebrania jak największej liczby informacji.

Będzie to ogromną zaletą dla osób, które lubią poznawać innych ludzi. W tym zawodzie nie można być aspołecznym. Liczy się tutaj praca w grupie, praca z całkiem obcymi ludźmi. Chyba, że zostaniemy jakimiś ludźmi odpowiedzialnymi za korektę, wtedy faktycznie nadmierny kontakt z innymi członkami redakcji nie jest nam nazbyt  potrzebny. Każdy kto jest otwarty na poznawanie świata oraz innych ludzi o podobnych zainteresowaniach powinien spróbować czegoś takiego jak dziennikarstwo obywatelskie.

Similar Posts:

 • Praca
  Nie ma co krzyczeć, płakać ani lamentować tylko trzeba wziąść się do pracy. Jeśli coś w życiu poszło nie tak i pojawiły się problemy to najlepszym lekarstwem na takie sprawy jest właśnie praca.
  Najlepiej taka praca, która przynosi satysfakcję i w dodatku przynosi wymierne profity finansowe. Ja sam wiem o czym mówię bo pracuję naprawdę porządnie
 • Praca za granicą
  Czy praca za granicą w dalszym ciągu jest tak samo opłacalna jak kiedyś ? Czy otwarte granice i fakt, że jesteśmy w Unii Europejskiej umożliwiają faktycznie wyższe zarobki niż w kraju ?
  praca
   
  W dalszym ciągu wiele ludzi w Polsce poszukuje pracy za granicą. Zarobki jakie mogą otrzymać na miejscu nie satysfakcjonują ich. Szczególnie dotyczy to
 • Opisy na gg za darmo
  Niektórych kręcą filmy, innych rajcuje muzyka, jeszcze kolejni tylko by grali w gry online. Są też tacy dla których najważniejsze są w internecie opisy na gg za darmo. Tacy dziwni maniacy często zmieniają sobie opisy na gadu gadu i myślą, że kogoś to interesują co oni ustawiają.
  Ja tam tego kompletnie nie rozumiem i nigdy takich
 • Darmowe gry online
  Ciekawe czy jest jeszcze w polskim internecie miejsce na kolejne forum z darmowymi linkami do plików powrzucanych na serwery. Zdaje sobie sprawę, że tego typu stron jest już w Polsce całe multum i nie będzie proste się przebić.
  Jednak nie startuje tak całkiem od zera i bez pomysłu. Mam znakomita domenę, idealną wręcz pod tego typu
 • Darmowe radio internetowe
  Od dłuższego czasu interesuję się fotografią. Zawodowo natomiast (jestem geografem) moją dziedziną jest meteorologia.
  Lubie także słuchać ciekawe i darmowe radio internetowe. Posiadam spory zbiór zdjęć rozmaitych zjawisk pogodowych. Wykonywałem je w różnych miejscach w Polsce i Europie – są dobrze skatalogowane pod względem występujących na nich zjawisk oraz pod względem miejsca wykonania. W Internecie założyłem

Dodaj komentarz