Darmowe serwisy gry w poker

Kto zna dobre i takie wypłacalne oraz co najważniejsze darmowe serwisy gry w poker? Chciałbym trochę się czasem odstresowac i pograć sobie w pokera przez internet.

Najczęściej grałem do tej pory na stronie wirtualnej polski, ale tam jest tylko poker do grania przez internet na stronie pokerman.pl taki na punkty bez pieniędzy. Już mi się znudziły darmowe gry i serwisy. Chcę teraz pograć na pieniądze i spróbować pozarabiać trochę pieniędzy w internecie. Mam szczęście do każdej gry i jest duża możliwość, że w pokera też się szczęście od mojej osoby nie odwróci. Miałem już okazję pograć tak dla przyjemności przy prawdziwym stole pokerowym i to w dużym kasynie, ale nie grałem na pieniądze tylko na żetony ze znajomymi. Oczywiście był przy tym alkohol i świetnie się bawiliśmy.

Teraz chcę sobie w spokojności zagrac na powaznie i nie mam mowy żeby grać pod wpływem alkoholu bo takie trunki przytępiają umysł i odwracają uwagę od tego co w danej chwili jest ważne. Najtrudniej jest grac od razu z zawodnikami, którzy mają już ugruntowaną pozycję i znane nazwisko bo to trochę deprymuje i może zniechęcić do dalszego grania w pokera. Nie ma co grać cały czas z słabymi graczami bo to kompletnie nie rozwija i tylko sprawia, że stoimy w miejscu i nic nowego nie uczymy. Pokera to taka gra , który można się uczyć przez całe życie i nie ma chyba szans żeby nauczyć się go grać w stu procentach.