Darmowe randki

Zarejestrowałem się niedawno w biurze matrymonialnym. Denerwowałem się dość mocno przed tym spotkaniem – nie przypominało to co prawda randki, inaczej, w ogóle nią nie było – ot, taka zwykła formalność niezbędna dla zamieszczenia karteczki z moimi danymi w kartotece „ogłoszenia towarzyskie”.

Udałem się do biura na umówioną godzinę. Przyjęła mnie bardzo miła kobieta, pracownica biura. Poprosiła abym się odprężył, przyniosła kawę… I zaczęła ze mną rozmawiać. Zapytała czemu jestem samotny i czemu nie umawiam się na randki z polskimi modelkami na stronie modeleczki.pl. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą – z przypadku, po prostu nie chciało mi się z nikim nigdy na dłużej związać. Zawsze uważałem że będzie na to jeszcze sporo czasu. Lata natomiast zleciały bardzo szybko – nagle wszyscy znajomi byli już żonaci, dzieciaci… co niektórzy mieli nawet już dorosłe dzieci. No i jak tutaj szukać kogokolwiek wolnego? Na szukanie miłości poprzez Internet byłem za stary, na sanatorium w Szczawnicy za młody. Ot tak nijak. Na tym kończyła się moja opowieść o przyczynach samotności.

Kobieta z biura pokiwała ze zrozumieniem głową – takich jak ja jest podobno coraz więcej. Trzeba będzie panu teraz kogoś poszukać – powiedziała – najlepiej kobietę bardzo podobną do pana. Z podobnym doświadczeniem, a raczej jego brakiem. Udała się następnie do kartoteki – celem poszukania mi czegoś – przyszła po 10 minutach i przyniosła pasujące do mnie anonse. Miałem w czym wybierać. Poprosiłem o czas na zastanowienie – zgłoszę się z powrotem za 2-3 dni.

Similar Posts:

 • Randki
  Moja przygoda z Internetem zaczęła się niedawno. Dzieci wyjechały na studia, mąż cały dzień w pacy, więc co tu robić samej w domu. Szczerze mówiąc zawsze przerażał mnie komputer i nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by zaprzyjaźnić się z tym potworem, gdyby nie samotność.
  Nie od razu wiedziałam jak to wszystko działa ale skorzystałam
 • Darmowe dzwonki
  Wczoraj rano obudziła mnie głośna muzyka. Mieszkam w 11piętrowym bloku i już naprawdę jestem przyzwyczajona do wielu rzeczy, ale do tej pory nikt nie wycinał tu takich numerów.
  Zwłaszcza w sobotę o ósmej rano. Sobota jest dniem wolnym od pracy i zawsze śpię tego dnia długo. Ten hałas wytrącił mnie z równowagi. Poszłam do sąsiada
 • Darmowe próbki
  Namnożyło się ostatnio amatorów darmochy w internecie. Kiedyś ludzie szukali filmów dla dorosłych, potem randek i tym podobnych anonsów, a teraz stadami wpisuja w wyszukiwarkach słowa typu darmowe próbki.
  Istne wariactwo ogarnęło polskich internautów. Komputery sa coraz tańsze, internet kosztuje grosze więc prawie każdy ma już w domu taki zestaw do serfowania w sieci. Problem w
 • World of Warcraft – darmowe serwery
  Gry internetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko to spowodowane jest niekończącym się rozwojem komputerów. Sprzęt jest coraz szybszy i coraz lepszy, dzięki czemu gry nabierają realizmu.
  Do tego dostęp do internetu jest coraz większy i przepustowości łącz rosną. Ten stan rzeczy powoduje, że znika wiele barier i to co niedawno było nierealne, dziś bez problemu
 • Pożyczka na ubrania
  Niektórzy ludzie, a szczególnie kobiety mają manię kupowania ubrań. Mimo, że szafa jest ich pełna, nie są w stanie sobie odmówić kolejnej rzeczy. Kobiety po prostu nie powinny chodzić na zakupy, ponieważ wtedy nie mogą się powstrzymać.
  Nie przekonuje ich to, że nie mają pieniędzy czy też posiadają już podobną sukienkę. Mimo wszystko muszą kupić daną