Darmowe radio internetowe

Od dłuższego czasu interesuję się fotografią. Zawodowo natomiast (jestem geografem) moją dziedziną jest meteorologia.

Lubie także słuchać ciekawe i darmowe radio internetowe. Posiadam spory zbiór zdjęć rozmaitych zjawisk pogodowych. Wykonywałem je w różnych miejscach w Polsce i Europie – są dobrze skatalogowane pod względem występujących na nich zjawisk oraz pod względem miejsca wykonania. W Internecie założyłem stronę poświęconą moim zainteresowaniom, czyli zjawiskom pogody, a zarazem fotografii. Pogoda lubi płatać figle.
Celem, który przyświecał mi przy tworzeniu strony było wyczulenie ludzi na pewne zauważalne z mniejszym lub większym wyprzedzeniem zjawiska, pozwalające przewidzieć nagłą zmianę pogody. Zdjęcia zjawisk atmosferycznych służą jako pomoc w zobrazowaniu stanu pogody. Jest to szczególnie istotne, zwłaszcza dla osób uprawiających wędrówkę górską, bądź żeglarstwo – gdzie zignorowanie ostrzeżeń, jakie daje nam natura, może mieć bardzo tragiczne skutki (jak przekonaliśmy się rok temu na Mazurach). Cieszę się, że moja strona spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Codziennie, gdy leci moje ulubione darmowe radio internetowe, dostaję maile z wyrazami uznania. Napiszcie czy rónież Wam się podoba moja muza.

Similar Posts:

 • Darmowe strony internetowe
  Rok temu założyłem darmową stronę w Internecie poświęconą meteorologii. Ogólnie mam sporo stron internetowych i jest to kolejny mój projekt.
  Oprócz dużej ilości zdjęć, i informacji pomagających poznać tajemnice pogody, postanowiłem zacząć pisać artykuły o prognozowaniu pogody, pomagające ułożyć sobie samemu – przy zachowaniu odpowiedniej staranności – własną, całkiem niezłą prognozę pogody i to chyba lepszą
 • Pożyczka na wyjazd w ciepłe kraje
  Wyjazdy w różne miejsca w naszym kraju są niezbyt trafnym wyborem. Mimo, że jest lato, możemy natrafić na złą pogodę. Nasz klimat jest tak dziwny, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka będzie pogoda. Miesiąc wcześniej mogą mówić, że będzie ciepło, a jak pojedziemy na miejsce okaże się, że będzie padało cały tydzień.
  Niestety nocleg trzeba
 • Darmowy hosting stron internetowych
  Zapoznajcie się z moją najnowszą ofertą na darmowy hosting stron internetowych. Wykupiłem duży i drogi serwer www za granicą, zainstalowałem tam odpowiednie i tez nie tanie oprogramowanie i już można zakłądać darmowe strony internetowe.
  Tak darmowy hosting dla domowej strony internetowej Hostil.pl to całkiem niezły biznes jest i rzeczywiście da się na nim zarobić i spokojnie
 • Darmowe tapety na pulpit
  Potrzebuję pilnie napisac artykuł reklamowy na temat mojej strony z której pobiera się darmowe tapety na pulpit, ale nie mam coś weny. W zasadzie to nigdy nie byłem jakimś wirtuozem pióra i nie lubiałem za dużo pisać.
  Teraz jednak mam swoje darmowe strony internetowe i musiałem się nauczyc dużo, dużo pisać autorskich tekstów. Nie ma leszego
 • Muzyka i darmowe mp3
  Uruchomiłem dzisiaj komputer aby sprawdzić wyniki wczorajszych rozgrywek – nie było mnie wczoraj w domu i nie mogłem włączyć telewizora kiedy leciał mecz. Długo szukałem tych wyników – tak jak ligowe drużyny są dobrze opisywane, tak znalezienie naszej lokalnej okręgówki jest sporym wyzwaniem.
  Ale jednak udało mi się coś znaleźć – wszak sport jest moją