Darmowe piosenki mp3 dla dziewczyn

Zapisałam się na dodatkowe zajęcia. Chodzę na kurs języka angielskiego. Lubię także darmowe piosenki mp3 dla dziewczyn. W cenie semestru oprócz zajęć w grupie są również zajęcia odbywające się w innych grupach, takich bardziej nieformalnych. Na takie zajęcia może przyjść każdy. Prowadzą je różni nauczyciele, w tym osoby nie mówiące w ogóle po polsku, co sprawia, że trzeba się starać, aby zostać dobrze zrozumianym.

Podobają mi się formy tych zajęć. Z pewnym lektorem z Londyny oglądamy filmy. W każdą środę wieczorem można przyjść na spotkanie z filmem. Oczywiście filmy są bez napisów i bez lektora. Po każdej prezentacji dostajemy kartki z wypisanymi różnymi zwrotami z obejrzanego filmu. W poniedziałki można przyjść na spotkanie z przesympatyczną dziewczyną, z którą wspólnie tłumaczymy piosenki z mp3. Kto ma przy sobie jakąś piosenkę, to puszcza ją, a potem wybieramy tą najfajniejszą.

Czasami tłumaczymy jakiś wiersz. W czwartkowe popołudnia odbywają się spotkania, gdzie główną rolę gra muzyka i odwiedzają nas sławni ludzi. Ostatnio gościem była Agnieszka Rylik poker. Lektor podaj nam piosenkę, którą się tłumaczy, a potem każdy może zaśpiewać. Dzięki tym zajęciom mogę w bardzo przyjemny sposób uczyć się jeżyka. A kiedy przeliczę liczbę zajęć i opłatę za jeden semestr wychodzą bardzo niskie kwoty. Oferta mojej szkoły jest najlepsza w całym mieście.

Dodaj komentarz