Darmowe ogłoszenia

Kiedyś jeden gość w moim mieście stwierdził, że będzie miał wielką i popularną gazetę z reklamami i ogłoszeniami. Pamiętam jak znajomi się z niego śmiali i pukali się w głowy, a ten się zaparł i postanowił dopiąć swego.

Wymyślił, że ta gazeta to będą darmowe ogłoszenia dla polskich internautów na supertarg.pl. Nikt nie wiedział o co mu chodzi i na czym zamierza zarabiać, a on tak chytrze wszystko wymyślił, że jest dzisiaj milionerem i ma najbardziej popularne darmowe ogłoszenia w Polsce. Jego gazeta wyszła już poza nasze miasto i można ją kupić na terenie całej Polski. Naprawdę miał rewelacyjny pomysł i teraz można mu tylko pozazdrościć tego co stworzył. Jest to praktycznie imperium samo w sobie i ogromna kasa. Ogłoszenia drobne niby są za darmo, ale reklama już w tej gazecie kosztuje. Po za tym sama gazeta kosztuje kilka złoty i jeśli chce się nadać ogłoszenie to trzeba mieć specjalny kupon który jest właśnie w tej gazecie.

Ten przykład wyraźnie pokazuje, że jeśli ktoś ma naprawdę dobry pomysł na biznes i wierzy w to bardzo to jest ogromna szansa na to żeby osiągnąć prawdziwy sukces i potem śmiać się w swojej willi z basenem z tych, którzy kiedyś śmiali się z naszego pomysłu i nie wierzyli, że uda nam się zarobić na tym duże pieniądze.