Darmowe mp3 w sieci

Rodzice powinni określić godziny, w których dzieci będą mogły korzystać z Internetu, ile czasu na to mogą poświęcić oraz jakie strony mogą, a jakich nie mogą oglądać. Warto nawet sprawdzać czy dzieci rzeczywiście ściągają darmowe mp3 w sieci. Dokładnie omów te wytyczne z dziećmi i upewnij się, że je rozumieją. Nie wierz w to, że dziecko jest jeszcze za małe i nie znajdzie złych stron.

Nie kontrolujesz dzieci, gdy przebywają poza domem, dlatego ważne jest, by zaszczepić im odpowiednie wartości, dzięki czemu będą podejmować mądre decyzje, nawet gdy nie ma rodziców w pobliżu. Uprzedź o konsekwencjach złamania ustalonych wcześniej reguł i trzymaj się tego. Jeśli dzieci lubią darmowe mp3 w sieci to pozwalaj im na to, ale tak, aby nie przesadzały z czasem spędzanym  w internecie. Kontroluj jak dzieci korzystają z Internetu i mów im, że to robisz.

Nie jest to naruszanie ich prywatności, bo Internet to forum publiczne. Co jakiś czas sprawdzaj ich e-maile oraz odwiedzane strony nawet te, które zawierają darmowe mp3 z premierami klubowymi. Dzieci można kontrolować jedynie w ograniczonym zakresie. Dlatego nie szczędź czasu na omawianie z nimi zagrożeń czyhających w sieci. Otwarta rozmowa z dziećmi to najlepsza ochrona przed niebezpieczeństwami Internetu.  Dobrą muzę znajdziesz na stronie Musiconline.com.pl

Dodaj komentarz