Darmowe konkursy na weselach

Wielokrotnie byłam już na różnych weselach. Za każdym razem z niecierpliwością wyczekiwałam oczepin. Wszystko dla tej atmosfery, która wtedy panuje.

Zawsze byłam ciekawa, jakie darmowe konkursy z fajnymi nagrodami będą tym razem oferowane na tym weselu. Wiele z nich się powtarzało, ale te, których nie znałam, zawsze bawiły do łez. Taką samą ciekawość wzbudzały we mnie nagrody, które się pojawiały. Nie występowały w każdym konkursie, a niekiedy w ogóle ich nie było. Najczęściej spotykaną nagrodą, przynajmniej w moim przypadku, była butelka wódki. Tzn. nie ja ją wygrywałam, ale widziałam, jak były wręczane. Mimo że wszystko idzie do przodu, to i typowych wesel jest już co raz mniej. Teraz bardzo często wszystko odbywa się w restauracji i kończy się o przyzwoitej porze. Dawne tradycje są zapominane. A szkoda, bo to tworzyło odpowiedni klimat. A jak teraz miałyby wyglądać konkursy, skoro nawet na weselach ludzie nie potrafią rozstać się ze swoim telefonem komórkowym? Musiałyby być to chyba konkursy sms?

Ja przyznam jednak , że nie jestem fanem wesel i rzadko bywam w praktyce na tego typu imprezach. W mojej rodzinie praktycznie wszyscy mają tego świadomość i już wiedzą, że ja nie obrażam się wtedy, gdy nie zostaję zaproszony na organizowane przez kogoś z nich wesele.

Similar Posts:

 • Darmowe gry i piękne samochody
  Już nieraz zachwycałem się nowoczesnymi grami oraz grafiką jaką oferują. Tworząc nowe darmowe gry producenci przechodzą samych siebie. Darmowe gry sportowe pokazują samochody piękniejsze niż te są w rzeczywistości.  Na monitorze wyświetla nam się grafika 3D i samochody wyglądają jeszcze lepiej niż w telewizji. Aż chce się grać i walczyć tymi samochodami o zwycięstwo.
  Pamietam kiedyś
 • Darmowe gry na laptopy
  Mam problem ze swoim w miarę nowym laptopem. To jest drogi laptop i miałem nadzieję, że nie będzie mi sprawiał żadnych kłopotów. Miewałem już naprawde różne laptopy i przyznam, że tak mocno je użytkuję, że nie wytrzymują w moich rękach nigdy za długo.
  Tym razem kupiłem sobie Sony Vaio i jedyne co mi się aktualnie
 • Darmowe próbki
  Namnożyło się ostatnio amatorów darmochy w internecie. Kiedyś ludzie szukali filmów dla dorosłych, potem randek i tym podobnych anonsów, a teraz stadami wpisuja w wyszukiwarkach słowa typu darmowe próbki.
  Istne wariactwo ogarnęło polskich internautów. Komputery sa coraz tańsze, internet kosztuje grosze więc prawie każdy ma już w domu taki zestaw do serfowania w sieci. Problem w
 • Darmowe konkursy
  Każdy lubi żeby raz na jakiś czas cos wygrać lub dostać za darmo jakiś gadżet. Promocja i gratisy to chyba jedne z najbardziej ulubionych słów naszych rodaków. Nie ma się zresztą co specjalnie dziwić takiej sytuacji w dobie recesji gospodarczej.
  Coraz więcej ludzi traktuje internet jako źródło darmowych promocji i różnych rzeczy za które nie
 • Dziewczyny
  Czy wy wiecie , że mnie nigdy nie zostawiła dziewczyna? Nie to żebym się tym przechwalał czy jakoś z tego powodu był dumny, ale tak mnie ostatni natchnęło, że miałem trochę dziewczyn w swoim życiu i nigdy mnie żadna nie rzuciła.
  To ja zawsze byłem tym złym, który rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je