Darmowe gry online

Ciekawe czy jest jeszcze w polskim internecie miejsce na kolejne forum z darmowymi linkami do plików powrzucanych na serwery. Zdaje sobie sprawę, że tego typu stron jest już w Polsce całe multum i nie będzie proste się przebić.

Jednak nie startuje tak całkiem od zera i bez pomysłu. Mam znakomita domenę, idealną wręcz pod tego typu forum wrzucanie.pl na którym są recenzje filmów, która brzmi wrzucamy.pl. Sami przyznacie, że nazwa kojarzy się jednoznacznie i nie powinno być problemów z zapamietaniem adresu strony. W zasadzie to już zaczęliśmy i pojawiły się tam pierwsze darmowe gry oraz filmy. Mają tam być najciekawsze darmowe linki jakie tylko da się znaleźć w internecie. Chcę także żeby było ich jak najwięcej i żeby były zawsze aktualne i szybko do ściągnięcia.

Już mamy tam fajne pliki do pobrania za darmo i z każdą chwilą przybywa ich tam coraz więcej. Od jutra bierzemy się do wrzucania linków na kolejne działy. Będa tam darmowe konkursy, filmy dla dorosłych, gry na konsolę, dzwonki na komórkę i full innych ciekawostek. Trzeba oczywiście uważać żeby nie łamac praw autorskich i nigdy nie udostępniać bezpośrednio materiałów na łamach serwisu. Takie forum to najczęściej zbiór linków do gier oraz filmów, a za to nie można nikogo ukarać bo przecież trzeba by chyba zamknąć wszystkie przeglądarki internetowe.