Darmowe gry online World of Warcraft

Często biorę udział w konkursach organizowanych przez różne firmy. Kupuję na przykład napoje czy słodycze w promocyjnych opakowaniach i wysyłam smsy z ukrytymi w nich kodami. Oczywiście nie zdarza mi się często wygrać, ale ja się nie poddaję.

Lubie także darmowe gry online i serwery forumwow.net do grania w World of Warcraft. Przecież kupuję napój dlatego, że chce mi się pić, a skoro mogę dodatkowo wygrać na przykład wycieczkę, to nie rozumiem dlaczego nie miałabym spróbować szczęścia. Za koszt jednego smsa można wygrać czasami bardzo cenne nagrody – samochody, wycieczki, sprzęty gospodarstwa domowego, super telefony czy pieniądze. Nawet jeśli mój kod nie zostanie wylosowany i nie wygram którejś z głównych nagród, to i tak już za samo wysłanie smsa dostaje się fajne dzwonki, tapety albo wygaszacze ekranu do telefonu.

Jak nie uda mi się czegoś wygrać to znowu biorę się za darmowe gry online World of Warcraft. Gadżety do komórek reklamowane na przykład w gazetach są zazwyczaj bardzo drogie, a ja bardzo lubię zmieniać wygląd swojego telefonu, więc wolę korzystać z takich promocji. Tym bardziej, że mam dużo szczęścia w takich konkursach i do tej pory udało mi się już wygrać odtwarzacz mp3, bilety na koncert, plecak, zestawy kosmetyków oraz bon towarowy do mojego ulubionego sklepu z ciuchami.