Darmowe gry online w sieci

Ja, w porównaniu do moich sióstr, nigdy specjalnie nie miałam zamiłowania do dzieci. Mogłam się nimi przez chwilę zająć, ale nic więcej. Dzieci to takie małe stworzenia, które najbardziej lubią darmowe gry online w sieci.

Dziewczyny wiedziały, że na chwilę mogą mi podrzucić swoje maleństwa, ale najlepiej by było, gdyby one przez cały czas u mnie spały, nie płakały, nie chciały jeść i zajęły się same sobą. Aby jednak dzieci mnie lubiły zawsze przynosiłam im prezenty, a gdy były większe i u mnie spały, zawsze pozwalałam im na dużo więcej niż rodzice. Byłam taką ciotką do rozpieszczania. Kiedy moja najmłodsza siostra urodziła pierwsze dziecko, chciała, jak najszybciej wrócić do pracy. Zależało jej  na powrocie, bo prowadziła bardzo ważny projekt i chciała go zakończyć osobiście. A że ja, jako jedyna miałam bardzo nienormowany czas pracy, dostałam w opiekę jej synka.

Byłam przerażona, ale nie miałam nawet szans na protestowanie. Musiałam stanąć na wysokości zadania. Od tego momentu już się nie wykręcam i zawsze chętnie biorę pod opiekę ich dzieciaki. Stałam się specjalistą od każdej gry i bajki dla dzieci. Nawet sama chyba polubiłam te głupie darmowe gry i serwery do counter strike online w sieci na stronie gierman.pl i właściwie mój opór przeminął. Teraz sama się zastanawiam na potomkiem.