Darmowe gry na laptopy

Mam problem ze swoim w miarę nowym laptopem. To jest drogi laptop i miałem nadzieję, że nie będzie mi sprawiał żadnych kłopotów. Miewałem już naprawde różne laptopy i przyznam, że tak mocno je użytkuję, że nie wytrzymują w moich rękach nigdy za długo.

Tym razem kupiłem sobie Sony Vaio i jedyne co mi się aktualnie w nim podoba to jego wygląd. Po za tym jest naprawdę beznadziejny. Na początku chodził jeszcze w miarę cicho, ale teraz to po prostu nie da się na nim pracować. Jak tylko odpalam jakieś darmowe gry na laptopy to od razu zaczyna się ryk wentylatora. Najgorsze jest to, że nie mam czasu żeby go wysłac na gwanacji bo jest mi potrzebny cały czas do pracy i ni emogę sobie pozwolić na nie wiadomo jak długą przerwę. Laptopy nie ważne nowe czy używane to moje najważniejsze narzędzia pracy i tylko sporadycznie uruchamiam na nich darmowe gry.

Ogólnie używam ich do tworzenia coraz to nowszych stron i portali w internecie. Na moich laptopach żadko goszczą darmowe gry, ale za to moje darmowe strony są ich pełne. Są tam także darmowe filmy oraz darmowa muzyka. Gdyby nie dobre laptopy to na pewno nie dałbym rady tego wszystkiego zbudować bo dzięki nim mogę pracować nawet gdy podróżuję pociągiem lub samolotem. Praca jest dla mnie bardzo ważna i nie lubię , gdy coś przeszkadza mi w pracy.

Dodaj komentarz