Darmowe gry i piękne samochody

Już nieraz zachwycałem się nowoczesnymi grami oraz grafiką jaką oferują. Tworząc nowe darmowe gry producenci przechodzą samych siebie. Darmowe gry sportowe pokazują samochody piękniejsze niż te są w rzeczywistości.  Na monitorze wyświetla nam się grafika 3D i samochody wyglądają jeszcze lepiej niż w telewizji. Aż chce się grać i walczyć tymi samochodami o zwycięstwo.

Pamietam kiedyś jako mału chłopak grałem w takie darmowe gry jak test drive czy carmagedon i już wtedy zachwycała mnie tamta grafika i samochody na każdą kieszeń na ekranie monitora. Ale to co prezentują najnowsze osiągnięcia to przyprawia aż o zawrót głowy. Lubie także gry strategiczne i właśnie sobie jakąś nowość teraz ściągam z internetu, ale jednak samochody na monitorze to jest to co mnie kręci najbardziej. Udało mi się skompletować doskonały zestaw gier, a w nich najlepsze samochody jakie kiedykolwiek tylko jeździły po drogach całego świata. Jestem całkiem niezły w te darmowe gry i jak tylko wystartuję to idę jak burza i wyprzedzam wszystkie samochody bez wysiłku.

Trudno mnie pokonać w wirtualnym wyścigu bo potrafię być naprawdę szybki i testuję po kolei wszystkie samochody jakimi warto jeździć. Nawet czasem jak pracuję w swoim gabinecie to lubię popatrzeć na te wszystkie samochody i pograć za pomocą mojej konsoli. Własnie się przymierzam żeby sobie zainstalować jakąś nowość i sprawdzę jakie tam będą samochody. Ciekawe czy jest jeszcze jakiś model, który nie został użyty w grze. Polecam wszystkim darmowe gry i piekne samochody,

Dodaj komentarz