Darmowe gry Formuła 1

Szukam dobrej strony gdzie można sobie pograć w ligę formuła 1. Jestem fanek tego sportu i wiem, że niektórzy organizują takie darmowe gry formuła 1 i coraz więcej osób się tam ściga. Szukałem już w wyszukiwarkach, ale jest tego tyle, że nie mam pojęcia na którą ligę mam się zdecydować.

Formuła 1 to pasja, którą ja uwielbiam od dziecka i pamiętam wszystkie najważniejsze wyścigi z lat dziewięćdziesiątych. Oczywiście ten najbardziej dla mnie tragiczny i bolesny kiedy to w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym czwartym roku zginął Arton Senna, brazylijski mistrz świata. Teraz jeśli chodzi o to co oferuje nam wyścig na torach formuła 1 to zrobiło się jeszcze ciekawiej ponieważ po raz pierwszy w historii jeździ tam nasz rodak Robert Kubica. Mało tego, że jeździ, ale odnosi tam jeszcze sukcesy i raz nawet stanął na najwyższym podium oraz jeden raz wywalczył startowe pole position.

Wyścigi formuła 1 będą może jeszcze ciekawsze, gdy za rok wyrówna się stawka zespołów z tego roku i dojdą jeszcze całkiem nowe bolidy oraz kierowcy. Włodarze tego sportu cały czas coś tam zmieniają i mieszają, a wszystko to po to żeby formułą 1 była jeszcze bardziej atrakcyjna i popularna. Wiadomo, że ostatnio formuła 1 nie jest tak popularna w Polsce jak jeszcze 3 lata temu, a to za sprawą wypadku Roberta Kubicy, który to drugi rok pauzuje i próbuje wrócić do wielkiej formy.

Więcej o torach f1 dowiesz się na forum autole.pl

Dodaj komentarz