Darmowe dzwonki

Wczoraj rano obudziła mnie głośna muzyka. Mieszkam w 11piętrowym bloku i już naprawdę jestem przyzwyczajona do wielu rzeczy, ale do tej pory nikt nie wycinał tu takich numerów.

Zwłaszcza w sobotę o ósmej rano. Sobota jest dniem wolnym od pracy i zawsze śpię tego dnia długo. Ten hałas wytrącił mnie z równowagi. Poszłam do sąsiada sprawdzić co się dzieje. Okazało się, że jego syn kończy w tym dniu 18 lat. Koledzy postanowili zbudzić go wcześnie i porwać na weekend, bo zaplanowali przyjęcie niespodziankę gdzieś za miastem. Zanim jednak udało mi się wejść do sąsiadów wysłuchałam 4 pełne dzwonki i fajne melodyjki polifoniczne z strony Dzwonkil.pl u ich drzwi. Bardzo lubię słuchać różnych dzwonków i nawet moje telefony komórkowe zawsze mają coś ciekawego w tym temacie.

Muzyka była tak głośna, że trudno było się do niech dostać. Jednak powód tych dzikich dźwięków o tak nieludzkiej porze wydał mi się na tyle sympatyczne, że nawet zrezygnowałam z chęci zrobienia awantury i wykrzyczenia sąsiadom, co myślę o takim zachowaniu. Poprosiłam tylko mojego młodego sąsiada o to, aby pokazał mi potem zdjęcia ze swojej urodzinowej imprezy. W końcu ja też kiedyś miałam 18ste urodziny. Moje urodziny były obchodzone zdecydowanie ciszej, ale czasy się zmieniają. I w końcu młodość ma swoje prawa.

Similar Posts:

 • Ogłoszenia towarzyskie
  Miejsce mojej pracy uległo zmianie. Siedziba firmy przeniosła się do nowego budynku. Wiązało się to z dojazdami przez pół miasta. Do tej pory wystarczyło, że wstałam o siódmej rano.
  W ciągu pół godziny potrafiłam się zebrać i na spokojnie wyjść sobie i w pracy byłam zawsze punktualnie na 8.Teraz muszę wyjść z domu o 7
 • Darmowy serwis reklamujący fajną bieliznę
  Skończyłem studia, znalazłem pracę, ale niestety nie moich marzeń, ani super płatną, ale zawsze coś. Ta praca to darmowy serwis reklamujący fajną bieliznę. Na wynajęcie mieszkania, oraz podstawowe potrzeby wystarcza.
  Zawsze sobie powtarzałem, że jak tylko skończę naukę i podejmę pracę to szybko znajdę żonę i wybudujemy wspólnie dom marzeń, aby nie trzeba było się męczyć
 • Praca dla dziewczyn
  Kurcze, znowu moja dziewczyna wyjechała do pracy. Nie byłbym zły gdyby nie to , że ona pojechała do Włoch pracować na pół roku. Mało nie spadłem z dachu jak się dowiedziałem, że tak długo nie będę jej widział.
  Stęskniłem się za nią już kiedyś i to bardzo jak wyjechała na miesiąc i cierpiałem z tego
 • Kluby grają darmowe mp3
  Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.
  Ja jesli
 • Opisy na gg za darmo
  Niektórych kręcą filmy, innych rajcuje muzyka, jeszcze kolejni tylko by grali w gry online. Są też tacy dla których najważniejsze są w internecie opisy na gg za darmo. Tacy dziwni maniacy często zmieniają sobie opisy na gadu gadu i myślą, że kogoś to interesują co oni ustawiają.
  Ja tam tego kompletnie nie rozumiem i nigdy takich