Darmowa muzyka mp3

Ostatnio postanowiłem zobaczyć jak działa marketing internetowy. Zrobiłem mały eksperyment na ludziach. Założyłem stronę internetową, na której zamieściłem interesujące przeciętnego internautę informację – miał to być niejako duży serwer z gigabajtami plików.

W tym muzyka i darmowe pliki muzyczne mp3 ze strony Darmowemp3.hostil.pl. Warunkiem uzyskania dostępu było utworzenie konta, jego aktywacja (koszt 10 złotych), i przyciągnięcie minimum 100 nowych użytkowników. Od każdego nowo utworzonego konta polecający miał otrzymać 50 groszy. Postanowiłem zobaczyć ilu ludzi się na to nabierze. Już po pierwszych godzinach od uruchomienia strony, rezultaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu pierwszych 24 godzin funkcjonowania odwiedziło mnie ok. 1000 internautów.

Co dziesiąty z nich zdecydował się na założenie konta i dopełnienie wymaganych przeze mnie formalności. Pierwszego dnia zarobiłem w ten sposób 1000 zł. W ciągu następnych dni zaczęli napływać nowi użytkownicy, poleceni przez już zarejestrowanych użytkowników. Zrobiło się tego naprawdę sporo. Niektórzy z polecających powoli zbliżali się do liczby 100 nowo-przyciągniętych użytkowników. Pieniądze napływały. A ja nie wiedziałem co robić – trzeba by ten „biznes” jakoś zlikwidować. Przecież było to wyłudzenie. Grozi mi odpowiedzialność karna. Cholera.

Similar Posts:

 • Darmowa muzyka
  Pogoda nie zachęcała dzisiaj do wychodzenia na ulicę. Od świtu lał deszcz. I do tego było zimno – ot, złota polska jesień. W taką pogodę trzeba zorganizować sobie coś do roboty w domu – w moim wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem był komputer.
  A w znaczeniu dokładniejszym – surfowanie po Internecie. Usiadłem, więc przed komputerem. Postanowiłem
 • Muzyka i darmowe mp3
  Uruchomiłem dzisiaj komputer aby sprawdzić wyniki wczorajszych rozgrywek – nie było mnie wczoraj w domu i nie mogłem włączyć telewizora kiedy leciał mecz. Długo szukałem tych wyników – tak jak ligowe drużyny są dobrze opisywane, tak znalezienie naszej lokalnej okręgówki jest sporym wyzwaniem.
  Ale jednak udało mi się coś znaleźć – wszak sport jest moją
 • Zakłady bukmacherskie
  Z nudów ludzie wpadają na różne pomysły. Z głupoty także. A jak połączyć jedno i drugie to co wyjdzie? Dokładnie to, co wydarzyło się w tą przerwę między semestralną.
  Aby uatrakcyjnić sobie dwutygodniową, zimową przerwę postanowiłyśmy z koleżanki zrobić coś szalonego. Padło na ogłoszenia towarzyskie. Zawarłyśmy  zakłady bukmacherskie do obstawiania w internecie o to, która
 • Dobra i darmowa muzyka mp3
  Parę lat temu mieszkałam z chłopakiem, który był wielkim fanem Depeche Mode. Sama bardziej byłam bardziej zainteresowana brzmieniami elektronicznymi, tego typu muzyka mp3 w ogóle mnie nie interesowała.
  Jednak pewnego razu bardziej z nudów niż z ciekawości pożyczyłam płytę tej formacji. Znałam już wcześniej ich kilka utworów mp3, dzięki mojemu ojcu, które swego czasu był
 • Najnowsze darmowe mp3
  Wpadłem na genialny wręcz pomysł, aby na moim portalu z darmową muzyką zrobić taki nowy dział po tytułem najnowsze darmowe mp3. Myślałem, że czasem tam ktoś zajrzy, a tu okazało się, że ta podstrona bije rekordy popularności i klika tam najwięcej osób.
  Teraz rozpoczął się prawdziwy szturm na wspomniany dział i moje najnowsze mp3 prawie rozgrzewają