Banki częściej udzielają kredytów samochodowych

Są tacy, którzy ani myślą o tym, żeby zrezygnować z komunikacji miejskiej, oraz Ci drudzy – tak zwani zwolennicy samochodów. Prawda jest, że w większych miastach posiadacze aut muszą liczyć się z kilkuminutowymi, albo i dalej korkami, także gdyby przesiedli się na komunikację miejską to nie tylko zaoszczędziliby czas, ale i pieniądze.

Jednakże jeśli porównywać komfort jazdy, to nie można zaprzeczyć, że autem jedzie się wygodniej. Nic więc dziwnego, że tyle osób marzy o swoich czterech kółkach. A banki zacierają ręce. Bowiem kredyty samochodowe bez zaświadczeń o dochodach stały się jednymi z najbardziej pożądanych. Coraz częściej kwoty są niewielkie, bo auta chcą kupić osoby,które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami. Są to więc kwoty kilkunastu tysięcy złotych.

Banki częściej udzielają kredytów samochodowych opiewających na niższe kwoty. A swoich klientów i tak weryfikują dość szczegółowo. Łatwiej o kredyt samochodowy jeśli ma się co zostawić w zastaw, na przykład drogocenną biżuterię. Albo kiedy się dobrze zarabia i spełnia się wszystkie wymogi postanowione przez banki. Jednakże należy pamiętać , że kredyt samochodowy można uzyskać nie tylko w banku, ale i firmach pożyczkowych, instytucjach pozabankowych, tak zwanych parabankach oraz u osób prywatnych. A te ostatnie, czyli tak zwane pożyczki społecznościowe ostatnimi czasy stały się niezwykle popularne. Rzadko bowiem wymaga się przedstawiania wszystkich dokumentów, a potencjalni kredytobiorcy nie są sprawdzani w  BIK-u. Tym samym nie ma na co czekać, wystarczy wziąć kredyt na samochód.

Similar Posts:

 • Weksel in blanco
  Banki, udzielając kredytów samochodów, stosują rozmaite zabezpieczenia. Jednym z tych spotykanych najczęściej jest weksel in blanco. Generalnie rzecz biorąc, to dość popularna forma zabezpieczenia kredytów, nie tylko samochodowych. Weksel in blanco jest papierem wartościowym. Dłużnik, podpisując go, zobowiązuje się tym samym do zwrotu pieniędzy wierzycielowi – w tym przypadku bankowi.
  O kilku istotnych kwestiach należy jednak
 • Gdzie wymienić rozrząd w silniku w Szczecinie
  Każdy kredyt stanowi obciążenie dla naszego portfela – w tym także i kredyt samochodowy. Bez względu na to czy zamierzamy w ten sposób sfinansować zakup nowego, czy też używanego auta – powinniśmy dokładnie przeanalizować własną sytuację materialną. Oczywiście, wiadomo, że jeśli kogoś nie stać na nowy samochód, to go sobie nie kupi – to ogromny
 • Najlepszy kredyt hipoteczny
  Jeśli poważnie myślisz nad kupnem mieszkania, teraz jest dobry czas. Ceny idą w dół i nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić. Bynajmniej nie zaczną rosną w ciągu następnych kilku tygodni.
  To akurat tyle czasu ile Ci potrzeba na to, żeby znaleźć interesującą Cię ofertę a ponadto przejrzeć kredyty hipoteczne w bankach.
 • Auto kupmy za własną gotówkę
  Sfinansowanie zakupu samochodu nie należy do najłatwiejszych czynności. Liczyć musimy się bowiem z tym, że zmuszeni będziemy wyrzucić tych kilka – kilkanaście tysięcy złotych na wymarzone auto.
  Cóż, do zakupu nikt nas przecież nie zmusza, a skoro przychodzi nam cenić sobie przede wszystkim komfort, to na pewno zdecydujemy się na taką opcję. Wystrzegałbym się jednak
 • Kredyty mieszkaniowe szansą na wyprowadzkę
  Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Jedni chcą podróżować po świecie, zwiedzać wspaniałe miejsca, inni założyć rodzinę i mieć swój dom czy mieszkanie. Jedni i drudzy potrzebują pomocy finansowej, by móc spełniać swoje marzenia.
  Może to być pożyczka okolicznościowa na wymarzoną wycieczkę, kredyt gotówkowy na podróż dookoła świata, albo kredyt hipoteczny, żeby kupić swój dom