Auto kupmy za własną gotówkę

Sfinansowanie zakupu samochodu nie należy do najłatwiejszych czynności. Liczyć musimy się bowiem z tym, że zmuszeni będziemy wyrzucić tych kilka – kilkanaście tysięcy złotych na wymarzone auto.

Cóż, do zakupu nikt nas przecież nie zmusza, a skoro przychodzi nam cenić sobie przede wszystkim komfort, to na pewno zdecydujemy się na taką opcję. Wystrzegałbym się jednak wszelkiej maści kredytów samochodowych bez zbędnych formalności na stronie banknet.pl, gdyż te pociągnąć będą mogły nas na samo dno. Co z tego, że obecnie nasza sytuacja finansowa nie należy do najgorszych, kiedy to bardzo szybko może się to zmienić. Nawet jeśli aktualnie jesteśmy zatrudnieni na naprawdę dobrych warunkach, to przecież nie jest to równoznaczne z tym, że i za rok tak właśnie będzie.

Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, co często prowadzi do prywatnych dramatów poszczególnych osób. Banki to przecież firmy, które mają zarabiać. Nie mniej, nie więcej, a tylko tyle. Nikt przecież nie pracuje za darmo, a pożyczona nam gotówka zostanie oczywiście w odpowiedni sposób oprocentowana. Niby wszyscy o tym wiedzą i zdają sobie z tego sprawę, jednakże często i tak głównym winowajcą zostaje podmiot bankowy, nie zaś my sami. Skoro jesteśmy dorośli, to ponośmy konsekwencje podjętych decyzji.

Similar Posts:

 • Skąd bierze się popularność firm pożyczkowych?
  Pożyczki pozabankowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Wielu ludzi nie stać na kredyty, których otrzymanie jest uzależnione od wielu wymagań stawianych przez banki. Dotyczą one przede wszystkim zdolności kredytowej, która musi się kształtować się na odpowiednio wysokim poziomie. Z drugiej zaś strony przeciętny człowiek w naszym kraju zarabia zbyt mało, by utrzymać się jedynie
 • Najlepszy leasing samochodowy – jaki wybrać bank?
  Jeśli ktoś prowadzi własną działalność gospodarczą, a jego firma przynosi normalne zyski, to leasing jest prawdopodobnie najlepszą metodą na sfinansowanie zakupu auta.
  Wynika to z prostej kalkulacji – korzyści podatkowe przewyższają opłaty leasingowe i oprocentowanie. Szczególnie jeśli firma jest płatnikiem VAT.

  Jak zatem wybrać najlepszy leasing. Nie jest to sprawa prosta. Firm leasingowych jest sporo, a

 • Jak kupować gotowe firany lub modne rolety okienne?
  Szybkim i stosunkowo niedrogim sposobem na udekorowanie okna jest zakup gotowych firanek. Wystarczy je tylko powiesić i sprawa załatwiona, zaś wybór w sklepach jest na tyle duży, że każdy z pewnością znajdzie takie rozwiązania, jakie najbardziej mu odpowiadają. Jest jednak kilka ważnych kwestii, na które przy tej sposobności trzeba zwrócić uwagę.
  Długość firan
  Wybierając się na zakupy,
 • Banki częściej udzielają kredytów samochodowych
  Są tacy, którzy ani myślą o tym, żeby zrezygnować z komunikacji miejskiej, oraz Ci drudzy – tak zwani zwolennicy samochodów. Prawda jest, że w większych miastach posiadacze aut muszą liczyć się z kilkuminutowymi, albo i dalej korkami, także gdyby przesiedli się na komunikację miejską to nie tylko zaoszczędziliby czas, ale i pieniądze.
  Jednakże jeśli porównywać
 • Zarabianie w internecie
  Dlaczego na tak wielu ludzi działa bardzo pociągająco reklama, w której zawiera się słowo: za darmo ?  Za darmo to, za darmo tamto i efekt gwarantowany. Niby każdy wie, że za darmo nic nie ma wartościowego. A ten, kto nie wie, musi być naiwny. Ja do takich, naiwnych zdecydowanie nie należę i nie należałem. Nie