Armin Van Buuren do pobrania w internecie

Pobieranie muzyki mp3 z internetu od dobrych kilku lat jest podstawowym źródłem muzyki wielu wielu  osób, szczególnie tych młodszych, które jeszcze nie posiadają własnego źródła dochodów czy swoich zarobków. Cierpią na tym tacy artyści jak na przykład Armin Van Buuren bo młodzi ludzie zamiast kupować płyty to ściągają sobie jego muzykę z internetu. Oczywiście pobieranie muzyki z internetu na większą skale a następnie powielanie plików mp3 czy całych albumów, nagrywanie ich na płyty CD – R dalej jest przestępstwem, ale czy komuś jeszcze opłaca się  tak ryzykować,  skoro obecnie  prawie każdy ma dostęp do internetu i może sobie samemu pobrać pliki mp3 na własny użytek.
Chyba każdy pamięta, jak to kilka lat tamu po każdym polskim mieście chodziły opowieści o tym, że policja wchodzi do mieszkań czy domów i sprawdza twarde dyski komputerów, po czy je rekwiruje, jeśli znajdują oni  na  nich nielegalne oprogramowanie czy pliki ściągnięte z internetu. Pojawiały się plotki, że „wczoraj kontrola była na osiedlu czy w mieście obok i dzisiaj będzie u nas”. I co się wówczas robiło? Wyciągało  się twarde dyski z komputerów i chowało u znajomych albo wywoziło się całe komputery, monitory i wszelkie nieoryginalne płyty CD – R czy  CD do czasu, aż plotki o kontrolach przestały krążyć.

W rzeczywistości kontroli na taka skalę nie było i nadal pobieranie muzyki mp3 z internetu jest popularne. Przy tym nie zawsze jest to nielegalne zjawisko, ponieważ można korzystać z oficjalnych stron wykonawców czy z portali muzycznych, które oferują legalne pobieranie muzyki. Ściąga się wówczas pliki legalnie i nikt nie musi mieć żadnych wyrzutów sumienia z powodu rzekomego „okradania” muzyków czy łamania praw autorskich.
Dzisiaj najczęściej pobierana jest z internetu tak zwana darmowa muzyka klubowa, a przodują w tym Ci, którzy pobierają takich artystów tej sceny jak Armin Van Buuren.
A ktoś ma opory przed kserowaniem książek? Przecież to taka sama sprawa.

Similar Posts:

 • Muzyka i darmowe mp3
  Uruchomiłem dzisiaj komputer aby sprawdzić wyniki wczorajszych rozgrywek – nie było mnie wczoraj w domu i nie mogłem włączyć telewizora kiedy leciał mecz. Długo szukałem tych wyników – tak jak ligowe drużyny są dobrze opisywane, tak znalezienie naszej lokalnej okręgówki jest sporym wyzwaniem.
  Ale jednak udało mi się coś znaleźć – wszak sport jest moją
 • Pudelek
  Właśnie wprowadziłam się do nowego mieszkania, a ze mną mój ukochany pudelek. Dzięki pomocy rodziców kredyt, który na nie zaciągnęłam będę spłacać tylko przez 10 lat.
  Gdyby nie ich pomoc pewnie trwałoby to ze 30.. I tak jedynymi sprzętami w domu, które posiadałam, oprócz sprzętu agd, był tylko komputer. Oczywiście miałam też kojec w którym spał
 • Kluby grają darmowe mp3
  Nie wiem czy uwierzycie, gdy wam powiem, że znam kluby w których leci muzyka z laptopów i jest to głównie muzyka w formacie darmowe mp3. Ja nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem bo przecież takie darmowe mp3 to mogą sobie puszczać małolaci w domu, a nie żadne poważne kluby czy dyskoteki.
  Ja jesli
 • Darmowa muzyka
  Pogoda nie zachęcała dzisiaj do wychodzenia na ulicę. Od świtu lał deszcz. I do tego było zimno – ot, złota polska jesień. W taką pogodę trzeba zorganizować sobie coś do roboty w domu – w moim wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem był komputer.
  A w znaczeniu dokładniejszym – surfowanie po Internecie. Usiadłem, więc przed komputerem. Postanowiłem
 • Forum plotki
  Mam taki chytry plan aby rozbujać plotkarskie forum w internecie. Już kiedyś zakłądałem z powodzeniem forum o boksie zawodowym więc ufam w swoje możliwości i wiem, że forum plotki też będą ciekawym projektem.
  Ja lubię takie ciekawe wyzwania bo zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe ponieważ są już tysiące for w internecie i każdy