Antykoncepcja za darmo !

Jestem zdecydowanym zwolennikiem upowszechniania i propagowania wszelkich metod antykoncepcji, które są skuteczne i nie prowadzą do zaburzeń zdrowotnych i psychicznych. Ministerstwo zdrowia powinno zbadac ten temat i sprawić, aby skuteczna antykoncepcja była za darmo i znana wszystkim bez względu na wykształcenie, wiek i status finansowy.

na pewno jest wiele pracy pod tym względem do wykonania i nasze władze powinny ten problem jak najszybciej rozwazyć i rozpocząć odpowiednie działania. Młodzi ludzie zaczynający współżycie nie sa jeszcze dobrze uświadomieni i często antykoncepcja dla polskich nastolatków kojarzy im się z drogimi tabletkami i wizytami u lekarza, na które po prostu ich nie stać. A przecież jest wiele innych, nie mniej skutecznych i nie drogich lub nawet darmowych metod zapobiegania ciąży i o tym własnie należy nastolatków informować na każdym etapie ich rozwoju i nauki. Chodzi o to żeby nie było niechcianych dzieci i rozbitych przez przedwczesne macierzyństwo związków oraz nieszczęśliwych z tego powodu młodych ludzi.

Wszystko ma swój czas w naturze i na dzieci także przyjdzie odpowiednia pora. Jednak , gdy ma sie kilkanaście lat to lepiej jest wiedzieć co to naprawde jest antykoncepcja niż zmarnować sobie życie przez niewiedzę. Zaglądaj na forum larka.com.pl

Dodaj komentarz